0

„Unicaja“ puolėjas K.Simonas patyrė traumą susidūręs su teisėju (8)

Kovo 23 d., 21:39
K.Simonas patyrė skausmingą traumą (Scanpix)

Kiek neįprastas epizodas užfiksuotas Eurolygos „Top 16“ etapo dvyliktojo turo rungtynėse tarp Malagos „Unicaja“ ir Maskvos CSKA komandų. Tiksint paskutinėms dvikovos sekundėms, susidūręs su arbitru traumą patyrė Ispanijos komandos žaidėjas Krunoslavas Simonas.

Likus 13 sekundžių iki susitikimo pabaigos ir CSKA pirmaujant 70:66, aikštės šeimininkai rengė labai svarbią ataką, kurios metu „Unicaja“ puolėjas susidūrė su vienu iš teisėjų ir susiėmęs už kairės kojos čiurnos nukrito ant parketo.

Arbitrai sustabdyti rungtynes nusprendė tik po kiek laiko. Tai sukėlė didžiulį arenoje susirinkusių aistruolių, Malagos klubo krepšininkų bei trenerių nepasitenkinimą.

Vėliau per likusias beveik 6 sekundes rezultatas nepasikeitė ir Rusijos čempionai šventė pergalę.

K.Simonas iki skausmingo susidūrimo aikštėje buvo praleidęs 34 minutes, per kurias jis pelnė 10 taškų (1/4 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 4 sykius suklydo.

„Ilgoji pertrauka“: Kaukėno klaidos ir kompetencija, Lietuva elite su Maksvyčiu, „Ryto“ abonementai, „Lietkabelio“ likę darbai, 20-mečių pasirodymas ir perspektyvos, žurnalistinė etika dėl situacijos Puerto Rike ir LKL klubų pinigai iš generalinių rėmėjų