Portlando „Trail Blazers“
Ilgoji pertrauka
58
:
52
Atsinaujins po sek
Memfio „Grizzlies“

ULEB nėra patenkinta ateinančio Eurolygos sezono kontūrais

Balandžio 24 d., 23:36
Ateinančio sezono planavimas tampa itin sudėtingu (BNS nuotr.)
Ateinančio sezono planavimas tampa itin sudėtingu (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Besibaigiant šiam Eurolygos sezonui, pamažu yra dėliojamas ir ateities kovų modelis. Vis dėlto tai nėra itin lengva užduotis.

Balandžio 8-ąją Eurolygos valdyba pateikė ateinančio sezono kontūrus ULEB (Europos krepšinio lygų sąjungai). Ši neliko patenkinta gautais planais.

Prie Eurolygos prijungtos dvi papildomos komandos, o tai reiškia dar keturis reguliariojo sezono turus. Dėl to nuspręsta sezoną pradėti anksčiau, o finalo ketvertą nukelti savaite vėliau.

ULEB teigimu, dėl to tampa itin sudėtinga planuoti nacionalinius čempionatus, nes dėl salių užimtumo ir rinktinių reikalų tampa itin sudėtinga perdėlioti jau numatytas mačų datas.

ULEB tikisi, kad visų pusių naudai pavyks pasiekti integruotą modelį, kuris būtų naudingas tiek nacionaliniams čempionatams, tiek klubams, tiek rinktinėms. Dabar ULEB lauks Eurolygos pranešimų dėl pageidautų tvarkaraščio korekcijų.

Ateinančio sezono planavimas jau ir šiaip yra itin komplikuotas – 2020-ųjų vasarą vyks Tokijo Olimpinės žaidynės, kurios rengiamos neįprastai anksti, todėl į rinktines krepšininkai turės rinktis praktiškai nepailsėję po klubinio sezono.

 

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti