Tūkstančius pravirkdžiusi K.Bryanto žmonos atsisveikinimo kalba: Dievas žinojo, kad šiame pasaulyje jie po vieną būti negalėjo (26) VIDEO, FOTOGALERIJA

Vasario 25 d., 00:50
V.Bryant sakė jautrią kalbą (Scanpix nuotr.)
V.Bryant sakė jautrią kalbą (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Nors Kobes Bryanto ir jo dukros Gigi laidojimo ceremonija jau įvyko, krepšinio bendruomenė pagerbti legendą rinkosi į Los Andželo areną tik dabar.

Atslūgus emocijoms gražiais ir jautriais žodžiais dalijosi artimiausi K.Bryantui žmonės: kolegos, bičiuliai ir taip pat – našle likusi žmona Vanessa Bryant.

Jaudinanti moters kalba sugraudino visą auditoriją. Pateikiame jos ištrauką ir Krepsinis.net portale.

–––

„Mano mergaitė. Gianna Bryant yra neįtikėtinai mielos ir geros sielos, ji visada pabučiuodavo mane rytais ir vakarais. Kartą maniau, kad jis iškeliavo į mokyklą neatsisveikinusi, bet parašiau jai: nėra bučinio? Ji atsakė man: mama, pabučiavau tave, bet tu miegojai – nenorėjau tavęs pažadinti. Ji žinojo, kiek tai man reiškia.

REKLAMA

Ji buvo tėvelio mergaitė, bet labai mylėjo mane. Ji tai man rodė visada, buvo viena geriausių mano draugių. Ji mėgo gaminti, mėgo džiuginti kitus. Praėjusį rugpjūtį ji paruošė gražų gimtadienio tortą tėčiui, ji kepė skaniausius sausainius ir mėgo kartu žiūrėti kulinarines laidas.

Taip pat ji mėgo kartu su tėčiu žiūrėti NBA rungtynes ir filmukus su seserimis.

Ji buvo labai kovinga kaip tėtis, bet kartu jos šypsena buvo lyg saulė.

Nebepamatysiu Gigi einančios į mokyklą ir nepaklausiu, kaip praėjo jos diena, negalėsiu mokyti jos vairuoti automobilio, negalėsiu pasakyti jai, kaip nuostabiai ji atrodo vestuvių dieną, neišvysiu jos ir tėčio šokio.

Gigi būtų galėjusi būti nuostabi mama, ji galėjo tapti geriausia WNBA žaidėja, galėjusia daryti didelę įtaką lygiai ir keisti požiūrį į moterų krepšinį. Ji buvo nuostabi, švelni, mylinti dukra ir sesė, galėjusi pasiūlyti šiam pasauliui daug daugiau. Negaliu įsivaizduoti savo gyvenimo be jos.

Gigi, mes tave mylime, pasiilgsiu tavo šypsenos ir bučinių, pasiilgstu tavęs kasdien. Myliu tave.

REKLAMA

Kobe buvo žinomas kaip kovotojas aikštelėje, vienas geriausių, Oskaro laimėtojas, „Juodasis Mamba“. Bet man jis buvo mano Kobe-Kobe, mano Boo-Boo. Mano papi chulo (šaunusis tėvelis – iš ispanų kalbos). Aš buvau jo Vi-Vi, jo principessa (princesė – isp.), jo karalienė Mamba.

Jis buvo mano švelnus vyras ir puikus tėtis mūsų vaikams. Jis buvo mano. Mano viskas. Buvome kartu nuo tada, kai man buvo 17 metų. Buvau jo mergina, jo pirma meilė, jo žmona, jo draugė. Jo užuovėja ir pasitikėjimas. Jis buvo nuostabiausias vyras, mylėjęs mane labiau, nei galėjo tai parodyti.

Jis buvo ankstyvas paukštis, o aš – vėlyva pelėda. Aš buvau ugnis, o jis – ledas. Visur turėjome tokį balansą. Jis galėjo padaryti viską dėl manęs. Nežinau, už ką nusipelniau tokio mane mylinčio vyro. Jis buvo charizmatiškas, džentelmenas, nuostabus, romantiškas.

Likus kelioms savaitėms iki tada, kai jis iškeliavo, Kobe parašė man mielą žinutę, sakydamas, kad nori praleisti laiką kartu. Tik mes du – be vaikų, nes pirmiausia aš jam – geriausia draugė. Bet niekada nebeturėjome šanso to padaryti.

Visada kalbėjome, kokie smagūs seneliai būtume savo dukrų vaikams. Jis būtų buvęs šauniausias senelis. Kobe buvo tikras MVP savo dukroms.

REKLAMA

Dabar mano dukrų žaisti krepšinio nebemokys jų sesuo ir tėtis. Šios netekties nesuvokiu. Aš tokia laiminga, kad Kobe galėjo išgirsti Coco sakančią „tėti“. Jis nebelydės mergaičių į darželį, nesakys „susiimk, V“, kai turėsiu tai daryti, parodant emocinę stiprybę mergaitėms.

Noriu, kad mano dukros žinotų ir prisimintų, kokį nuostabų tėtį turėjo. Žmogų, kuris norėjo kitas kartas įkvėpti būti geresnėmis ir nekartoti jo klaidų. Jis mėgo prisidėti prie projektų, kurie gerintų vaikų gyvenimą, ir mokė mus svarbių pamokų. Esu dėkinga, kad visa tai yra šalia mūsų.

Kobe rašė gražiausius meilės žodžius, o Gigi turėjo sugebėjimą taip pat puikiai žodžiais reikšti savo meilę. Ji buvo jautri kaip jis. Juos mylėti buvo nesunku – tą norėjosi daryti natūraliai.

Jie buvo linksmi, smagūs, pakvaišę ir mylėjo gyvenimą. Jie buvo pilni džiaugsmo. Dievas žinojo, kad šioje žemėje jie negalėjo būti po vieną. Jis nusprendė abi juos namo pasiimti kartu.

Brangusis, rūpinkis mūsų Gigi, o aš – Noni, BB ir Coco. Mes vis dar esame geriausia komanda. Pasiilgome jūsų, Boo-Boo ir Gigi. Ilsėkitės ramybėje ir smagiai leiskite laiką rojuje, kol vėl susitiksime. Mylime jus abu.

REKLAMA

Amžinai, mamytė“, – tokia kalba publiką graudino V.Bryant.

„Ilgoji pertrauka“: išsamiai apie Eurolygą – įdomiausi naujokai, kas gali iššauti, Šaro (ne)lemiamas sezonas, prognozės ir „Žalgirio“ perspektyvos


Gairės: bryant, bryantas, vanessa
26 komentarai
Naujausi komentarai (26)
Geriausiai ivertinti (26)
PRO komentarai (7)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Eurolyga