Trys Lietuvos klubai sužinojo varžovus FIBA Čempionų lygoje (28)

liepos 11 d., 11:30
Lietuvos klubai sužinojo savo varžovus
Lietuvos klubai sužinojo savo varžovus
Šaltinis: Krepsinis.net

Trečiadienį Ženevoje buvo ištraukti FIBA Čempionų lygos burtai, kurių metu savo varžovus sužinojo trys Lietuvos klubai.

„Šiauliai“ pirmajame atrankos etape susitiks su tuo pačiu varžovu, su kuriuo pernai kovojo ir įveikė Utenos „Juventus“ – Sofijos „Lukoil“ ekipa iš Bulgarijos. Jeigu Antano Sireikos kariauna įveiks pirmąjį barjerą, jų lauks Suomijos čempionai Kauhajokio „Karhu“ arba Rumunijos pajėgiausia komanda Oradios CSM. Jeigu pavyks nužygiuoti iki paskutinio laiptelio, ten lauks Prancūzijos klubas Nantero 92.

Trečiajame atrankos etape Panevėžio „Lietkabelis“ susitiks su viena iš šių keturių komandų: Kantu „Red October“, Solnoko „Olaj“, Larnakos AEK arba Antverpeno „Giants“. Jeigu Gintaro Kadžiulio auklėtiniai pateks į pagrindinį turnyrą, žais pajėgioje C grupėje.

Tuo tarpu LKL bronzos medalių laimėtojas Klaipėdos „Neptūnas“ gavo varžovus D grupėje.

FIBA Čempionų lygos burtai FIBA Čempionų lygos burtai

REKLAMA

Pirmasis atrankos etapas:

Lesterio „Riders“ – Arhuso „Bakken Bears“

Fribūro „Olympic“ – Saratovo „Avtodor“

Larnakos AEK – Antverpeno „Giants“

Tbilisio „Dinamo“ – Salonikų „Aris“

Noršiopingo „Dolphins“ – Madrido „Estudiantes“

Kauhajokio „Karhu“ – Oradios CSM

Kantu „Red October“ – Solnoko „Olaj“

Tel Avivo „Hapoel“ – Šarlerua „Spirou“

„Šiauliai“ – Sofijos „Lukoil“  

Torunės „Polski Cukier“ – Minsko „Cmoki“

Porto „Porto“ – Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“

Prištinos „Sigal“ – Groningeno „Donar“  

Antrasis atrankos etapas:

13 pora: Kantu „Red October“/Solnoko „Olaj“ – Larnakos AEK/Antverpeno „Giants“

14 pora: Torunės „Polski Cukier“/Minsko „Cmoki“ – Noršiopingo „Dolphins“/Madrido „Estudiantes“

15 pora: „Šiauliai“/Sofijos „Lukoil“ – Kauhajokio „Karhu“/Oradios CSM

16 pora: Tel Avivo „Hapoel“/Šarlerua „Spirou“ – Lesterio „Riders“/Arhuso „Bakken Bears“

17 pora: Porto „Porto“/Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“–Tbilisio „Dinamo“/Salonikų „Aris“

18 pora: Prištinos „Sigal“/Groningeno „Donar“ – Fribūro „Olympic“/Saratovo „Avtodor“  

Trečias atrankos etapas: 

19 pora: 18 poros laimėtojas – Sakarijos „Sakarya“ 

20 pora: 15 poros laimėtojas (gali būti „Šiauliai“) – Nantero 92

21 pora: 16 poros laimėtojas – Mursijos UCAM

22 pora: 13 poros laimėtojas – Panevėžio „Lietkabelis“

23 pora: 17 poros laimėtojas – Pardubicės JIP

24 pora: 14 poros laimėtojas – Bairoto „Medi“

Reguliaraus sezono grupės:

REKLAMA

A grupė: Liudvigsburgo „MHP Riesen“, Bandirmos „Banvit“, Avelino „Sidigas“, Ventspilio „Ventspils“, Le Mano „Sarthe Basket“, Vroclaveko „Anwil“, 21 poros laimėtojas, 23 poros laimėtojas.

B grupė: Venecijos „Umana“, Sakonikų PAOK, Opavos „Opava“, Holono „Hapoel“, Bonos „Telekom Baskets“, 19 poros nugalėtojas, 20 poros laimėtojas,

C grupė: Bambergo „Brose Bamberg“, Nymburko ČEZ, Atėnų AEK, Dižono JDA, Jeruzalės „Hapoel“, Fuenlabrados „Montakit“, Eskišechiro „Eskisehir“, 22 poros laimėtojas.

D grupė: Klaipėdos „Neptūnas“, Stambulo „Bešiktaš“, Strasbūro SIG, Bolonijos „Virtus“, Liublianos „Petrol Olimpia“, Patrų „Promitheas“, Ostendės „Telenet“, 24 poros laimėtojas


28 komentarai
Naujausi komentarai (28)
Geriausiai ivertinti (28)
PRO komentarai (10)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti






Tvarkaraštis
2019 rugpjūčio 2 d.
21:30 Ispanijos rinktinė Draugiškos rungtynės
Lietuvos rinktinė
2019 rugpjūčio 4 d.
19:30 Lietuvos rinktinė Draugiškos rungtynės
Suomijos rinktinė
2019 rugpjūčio 10 d.
21:45 Serbijos rinktinė Draugiškos rungtynės
Lietuvos rinktinė
2019 rugpjūčio 12 d.
19:30 Lietuvos rinktinė Draugiškos rungtynės
Serbijos rinktinė
2019 rugpjūčio 16 d.
21:45 Lietuvos rinktinė Draugiškos rungtynės
Suomijos rinktinė
2019 rugpjūčio 17 d.
21:45 Lietuvos rinktinė Draugiškos rungtynės
Rusijos rinktinė

Daugiau rungtynių



Rezultatai
2019 birželio 14 d.
Golden State Warriors 110:114 Raptors NBA
2019 birželio 11 d.
Raptors 105:106 Golden State Warriors NBA
2019 birželio 8 d.
Golden State Warriors 92:105 Raptors NBA
2019 birželio 6 d.
Golden State Warriors 109:123 Raptors NBA
2019 birželio 3 d.
Raptors 104:109 Golden State Warriors NBA
2019 birželio 1 d.
Žalgiris 92:54 Rytas LKL
2019 gegužės 31 d.
Neptūnas 84:77 Lietkabelis LKL
Raptors 118:109 Golden State Warriors NBA
2019 gegužės 30 d.
Rytas 67:85 Žalgiris LKL
2019 gegužės 29 d.
Lietkabelis 75:88 Neptūnas LKL
2019 gegužės 28 d.
Žalgiris 79:64 Rytas LKL

Daugiau rezultatų

Lentelės

LKL 2018/2019

Vieta Komanda Prg. Prl.
1 Žalgiris 32 4
2 Neptūnas 28 8
3 Rytas 26 10
4 Lietkabelis 22 13
5 Pieno žvaigždės 16 20
6 Juventus 15 21
7 SkyCop 13 22
8 Dzūkija 12 24
9 Nevėžis 8 28
10 Šiauliai 7 29
Daugiau
Dienos citata

Charlesas Oakley :

Kietu žaidimu pasižymėdavęs 203 cm ūgio amerikietis sukritikavo dabartinius lygos krepšininkus.

Daugiau citatų

Daugiau naujienų




Apklausa

Ar tikite, kad „Nevėžis“ susitvarkys su problemomis?

Balsuoti Archyvas