0

Trijų lietuvių susidūrime laimėjimu džiaugėsi T.Dimša (3)

Vasario 6 d., 21:13
T.Dimša rezultatyvumu neišsiskyrė (Scanpix nuotr.)

Trijų pralaimėjimų seriją Ispanijos čempionate pavyko nutraukti Las Palmo „Gran Canaria“ (8/14) komandai su Tomu Dimša.

Las Palmo ekipa namuose 83:77 (14:25, 23:16, 19:18, 27:18) įveikė Manresos „Baxi“ (10/12) krepšininkus, tarp kurių rungtyniavo Deividas Dulkys bei Martynas Sajus.

T.Dimša per 15 minučių pelnė 2 taškus (1/4 dvitaškiai, 0/1 tritaškis, 0/1 baudos metimas), atkovojo 2 kamuolius, kartą suklydo, 2 sykius prasižengė, išprovokavo tiek pat pražangų ir dvikovą baigė su -2 naudingumo balais.

D.Dulkys ant parketo praleido 19 minučių ir per šį laiką įmetė 3 taškus (0/1 dvitaškis, 1/2 tritaškiai), sugriebė 4 ir perėmė 1 kamuolį, 2 kartus pažeidė taisykles bei surinko 4 naudingumo balus.

M.Sajus rungtyniavo 4 minutes, taškų nepelnė, atkovojo 2 kamuolius, kartą prasižengė ir pasižymėjo 1 naudingumo balu.

„Gran Canaria“: Javieras Beiranas 16 (5/5 dvitaškiai), Johnas Shurna 14 (9 atk. kam.), A.J.Slaughteris 12 (2/9 dvitaškiai), Seanas Kilpatrickas 10.

„Baxi“: Jonathanas Tabu 13 (1/5 tritaškiai, 7 rez. perd., 6 kl.), Rafa Martinezas 12, Sethas Hinrichsas 11.