0
05-24, 22:00
0
0

Trigubu dubliu pažymėtame įstabaus rezultatyvumo mače „Knicks“ laimėjo po pratęsimo

Vasario 4 d., 07:35
A.Paytonas užfiksavo trigubą dublį (Scanpix nuotr.)

Pergalę po pratęsimo Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Niujorko „Knicks“ (15/36) ekipa, kuri išvykoje 139:134 (33:37, 30:25, 32:38, 32:27, 12:7) įveikė Klivlando „Cavaliers“ (13/38) krepšininkus.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 40 sekundžių Julius Randle‘as padidino Niujorko klubo pranašumą iki 3 taškų (127:124), tačiau jau kitos atakos metu Collinas Sextonas rezultatą išlygino (127:127), o per likusį laiką nė vienai iš komandų rezultatyvios atakos surengti nepavyko. Iki pratęsimo pabaigos likus minutei „Cavaliers“ dar pirmavo (134:133), tačiau per likusį laiką nepelnė nei taško, o Knicks“ į tai atsakė spurtu 6:0 ir šventė pergalę.

Rezultatyviausias sezono rungtynes „Cavaliers“ gretose sužaidė Kevinas Love‘as, apie kurį pastaruoju metu kalbama, kaip apie galima mainų taikinį. Šis krepšininkas per 41 minutę pelnė 33 taškus (4/9 trit., 8/11 dvit., 5/5 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Neįsivaizduoju, kas nutiks artimiausiu metu, tačiau tikiuosi užbaigti šį sezoną čia ir rungtyniauti kiek įmanoma geriau“, – kalbėjo krepšininkas.

„Knicks“ gretose išsiskyrė trigubą dublį užfiksavęs Elfridas Paytonas, kuris per 33 minutes pelnė 17 taškų (0/1 trit., 8/16 dvit., 1/3 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 15 rezultatyvių perdavimų.

„Cavaliers“: Kevinas Love‘as 33 (13 atk. kam.), Collinas Sextonas 29 (7 rez. per.), Larry Nance‘as 18 (8 atk. kam., 6 rez. per.), Cedi Osmanas 15, Dariusas Garlandas 14 (4/7 trit.), Kevinas Porteris 12.

„Knicks“: Marcusas Morrisas 26, Julius Randle‘as 20 (8 atk. kam.), Elfridas Paytonas 17 (11 atk. kam., 15 rez. per.), Dennisas Smithas 15 (6 rez. per.), Kevinas Knoxas ir Bobby Portisas po 12.

Gairės: cavaliers, knicks, love, payton