0

Traumų nukamuotas „Zenit“ prarado dar du žaidėjus ir nusileido Estijos klubui (3)

Vasario 2 d., 17:08
A.Hollinsas neišgelbėjo Rusijos klubo

Sunkumus ir toliau išgyvenantis Sankt Peterburgo „Zenit“ (6/9) klubas patyrė dar vieną nesėkmę Vieningoje lygoje, namie nusileisdamas Talino „Kalev/Cramo“ (7/8) ekipai – 75:76 (22:20, 19:23, 21:14, 13:19).

Prasidedant paskutinei mačo minutei estai dar pirmavo 76:69, tačiau šeimininkai surengė atsakomąjį spurtą. Likus žaisti 32 sekundes skirtumas jau tesiekė tašką, o Talino klubo ataka buvo nerezultatyvi, tačiau „Zenit“ lemiama ataka nepasiekė metimo stadijos.

Eurolygos klubui 18 taškų pelnė Austinas Hollinsas, 12 – Andrejus Zubkovas, 11 – Gustavo Ayonas. Estijos čempionams net 29 taškus surinko Kyle‘as Vinalesas, 14 – Janari Joesaaras.

Sankt Peterburgo klube žaisti vis dar negali Mateušas Ponitka ir Dmitrijus Chvostovas, o prie jų prisijungė ir Coltonas Iversonas bei Alexas Renfroe.

Prieš rungtynes paaiškėjo, kad pirmasis dėl rankos traumos nežais dvi savaites, o antrasis dėl kelio problemų bent kol kas iš rikiuotės iškritęs bus 20 dienų. Abu šie žaidėjai susižeidė praėjusiame mače su Barselonos „Barcelona“.

C.Iversono statistika Eurolygoje per 16 minučių siekia 5,2 taško, 4,8 atkovoto kamuolio ir 8,2 naudingumo balo.

A.Renfroe per 20 minučių pelno po 6,3 taško, atkovoja 1,7 kamuolio, atlieka 4,8 rezultatyvaus perdavimo ir renka 7,3 naudingumo balo.

Gairės: iversonas, renfroe, zenit