0

Tobula dviguba savaitė: žvėriško Sh.Larkino tempiamas „Anadolu Efes“ įveikė ir ALBA (21)

Gruodžio 7 d., 22:49
Sh.Larkinas buvo fenomenalus

Stambulo „Anadolu Efes“ (7/6) ekipa neturi septynių žaidėjų savo rotacijoje, tačiau tai nė motais turkams, kurie išvykoje 97:89 (15:22, 25:15, 25:27, 24:33) įveikė Berlyno ALBA (2/11) krepšininkus.

Tai buvo jau antroji turkų pergalė paeiliui Eurolygoje šią savaitę. Antradienį Stambulo ekipa įveikė Atėnų „Panathinaikos“ (71:68).

„Anadolu Efes“ dėl traumų verčiasi be Willo Clyburno, Rodrigue'o Beaubois, Tiboro Pleisso, Elijah Bryanto, Dereko Williso, Ante Žižičiaus ir Erkano Yilmazo.

Likus 5,5 minutės iki rungtynių pabaigos rezultatas buvo lygus (78:78), tačiau tuomet spurtavo 7:0 ir susikrovė apčiuopiamą pranašumą (85:78).

Visgi po Johanneso Thiemanno 4 taškų ALBA sugrįžo į kovą (82:85), tačiau Shane'as Larkinas atsakė tuo pačiu ir likus 2 minutėms persvara vėl išaugo (89:82). Netrukus Dariusas Thompsonas baudomis likus pusantros minutės įtvirtino pergalę (91:82).

Šiame mače šeimininkai vertėsi be Sterlingo Browno, Žiga Samaro, Louiso Olinde ir Matto Thomaso.

Rungtynėse netrūko įspūdingų pasirodymų.

Nugalėtojams Sh.Larkinas surinko 32 taškus (4/5 dvit., 5/9 trit., 9/9 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 4 klaidas, 4 rezultatyvius perdavimus, 3 perimtus kamuolius ir net 41 naudingumo balą.

Tuo metu pralaimėjusiems J.Thiemannas pelnė 31 tašką (10/12 dvit., 2/3 trit., 5/5 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 40 naudingumo balų. Tai buvo rezultatyviausios ir naudingiausios jo karjeros rungtynės.

ALBA: Johannesas Thiemannas 31 (10/12 dvit., 6 atk. kam., 40 naud.), Gabriele Procida 16 (4/6 trit.), Matteo Spagnolo (5 rez. perd.) ir Timas Schneideris (7 atk. kam.) po 12.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 32 (5/9 trit., 41 naud.), Mike'as Daumas 17 (5/7 trit.), Dariusas Thompsonas (8 rez. perd.) ir Tyrique'as Jonesas (5/8 dvit.) po 13, Danielis Oturu 10 (5/9 dvit.).