Stambulo „Bešiktaš“
Ilgoji pertrauka
38
:
33
Atsinaujins po sek
Klaipėdos „Neptūnas“

Tikslas pasiektas: „Rytas“ – „Top 16“ etape (26) sulaukė dėkingo rezultato

Gruodžio 10 d., 22:54
Sostinės klubas pateko į kitą etapą (BNS nuotr.)
Sostinės klubas pateko į kitą etapą (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Europos taurės varžybų B grupėje paaiškėjo trys komandos iš keturių, kurios dalyvaus „Top 16“ etape. Prie Venecijos „Umana Reyer“ bei Belgrado „Partizan“ ekipų prisijungė ir Lietuvos vicečempionas Vilniaus „Rytas“.

Tai tapo aišku po dvikovos Limože, kur vietos CSP (2/7) ekipa 71:78 (15:11, 14:26, 20:26, 22:15) nusileido pergalių seriją tęsiantiems „Umana Reyer“ (7/2) krepšininkams.

Tokiu būdu tapo neįmanomas ir toks scenarijus, kai CSP, „Tofaš“ ir „Ryto“ ekipos surinktų po 4 pergales bei 6 pralaimėjimus – tada už borto dėl blogesnio pelnytų ir praleistų taškų santykio liktų būtent Vilniaus komanda.

Limožo klubo garbę ginantis Ovidijus Varanauskas šiai dvikovai registruotas nebuvo.

REKLAMA

CSP: Brianas Conklinas 21 (8/12 dvitaškiai), Paulas Stollas 16 (4/6 tritaškiai, 8 atk. kam.), Jerry Boutsiele 8, Anthony Brownas ir Hugo Invernizzi po 7.

„Umana Reyer“: Mitchellas Wattas 16 (6/10 dvitaškiai, 7 atk. kam.), Michaelas Bramosas 13 (3/6 tritaškiai), Arielis Filloy'us 12 (2/6 tritaškiai), Andrea De Nicolao 11.


26 komentarai
Naujausi komentarai (26)
Geriausiai ivertinti (26)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti





Eurolygos turnyrinė lentelė
Vieta
Komanda
Prg
Prl
+/-
1
Stambulo „Anadolu Efes“
17
3
+204
2
Maskvos CSKA
14
5
+144
3
Madrido „Real“
15
6
+134
4
Barselonos „Barcelona“
15
6
+121
5
Tel Avivo „Maccabi“
13
7
+137
6
Atėnų „Panathinaikos“
11
7
+58
7
Valensijos „Valencia“
9
11
-17
8
Milano „AX Armani“
10
11
-50
9
Stambulo „Fenerbahče“
8
11
-10
10
Belgrado „Crvena Zvezda“
9
9
-14
11
Maskvos srities „Chimki“
9
11
-22
12
Pirėjo „Olympiacos“
7
11
-36
13
Vitorijos „Baskonia“
8
13
-110
14
Vilerbano ASVEL
7
13
-162
15
Kauno „Žalgiris“
7
12
+21
16
Berlyno ALBA
5
11
-99
17
Sankt Peterburgo „Zenit“
5
14
-128
18
Miuncheno „Bayern“
6
14
-171
Visos lentelės