Tiesiogiai per televiziją – dvejos Lietuvos rinktinės žaidėjų tarpusavio rungtynės (3)

liepos 17 d., 13:05
D.Maskoliūno auklėtiniai tarpusavyje sužais dvejas rungtynes (BNS nuotr.)
D.Maskoliūno auklėtiniai tarpusavyje sužais dvejas rungtynes (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Liepos 19 d. pirmą kartą krepšinio mylėtojai išvys Lietuvos krepšinio vyrų rinktinės treniruočių pobūdžio krepšinio rungtynes. Tai bus puiki proga ne tik pamatyti, kaip mūsų sportininkai ruošiasi kovoms su Estijos, Latvijos rinktinėmis bei atrankos langams, bet ir sužinoti apie „Scrimmage“ bei žaidybines taktikas. Rungtynes teisiai iš Palangos sporto arenos transliuos TV3.

Žiūrovų laukia ne tik penketo mačai, bet ir tiesioginiai reportažai iš krepšininkų stovyklos – išvys, kaip jie ten įsikūrė, kaip gyvena, kaip vyksta treniruotės ir pasiruošimas artėjančioms kovoms. Taip pat, laukia įdomūs pokalbiai su treneriais ir krepšininkais.

„Ne paslaptis, kad nuo seno aistringai palaikome krepšinį ir transliuojame svarbiausias krepšinio rungtynes bei įvykius. Šį kartą TV3 žiūrovams parodysime šio sporto užkulisius – kaip vyksta pasiruošimas rungtynėms. Pirmą kartą žiūrovai išvys, kaip sunkiai iš tikrųjų dirba mūsų krepšininkai, kokios intensyvios ir įtemptos būna treniruotės, taip pat sužinos daug apie žaidybines taktikas, kas yra „scrimmage“ ir kitus įdomius, bet dar neatskleistus krepšinio dalykus“, – sakė Arvydas Rimas, TV3 Kūrybos direktorius.

REKLAMA

„Scrimmage“ – tam tikro žaidybinio elemento atidirbimas, dar vadinamas „zulinimu“. Tam tikri pratimai kartojami daug kartų, tam, kad būtų įsisavinti taip, kaip turės būti atliekami tikrų rungtynių metu, jie integruojama į treniruočių pobūdžio susitikimus. Išsiskiria dideliu intensyvumu, sukelia daug azarto ir iššaukia daug emocijų. Kaip tai vyksta, TV3 žiūrovai išvys sekmadienio vakare tiesioginėje transliacijoje iš krepšininkų stovyklos Palangoje.

„Kol kas esame labai patenkinti treniruočių stovykla, viskas gerai klijuojasi. Jaučiasi, kad vyrai labai pasiilgę krepšinio, visi rimtai dirba, atsidavę 100 proc. Pirmosios treniruotės buvo skirtos daugiau fiziniam pasirengimui, traumų prevencijai po ilgo nesportavimo laiko. Mūsų fizinio rengimo treneris su daktarais stiprino ir visaip ruošė žaidėjus kontaktiniam krepšiniui. O dabar svarbiausia žaidėjus įvesti į sistemą, tiek puolime, tiek gynyboje, zuliname, kartojame derinius, kurių jau prigalvojome tikrai nemažai, tobulinam dalykus, kurie bus reikalingi rungtynėse“, – pasakojo vyr. treneris Darius Maskoliūnas.

Kitos treniruočių pobūdžio rungtynės – žaliųjų prieš baltuosius kova vyks liepos 21 d. Jos taip pat bus tiesiogiai transliuojamos iš Palangos sporto arenos. Paskui, krepšininkus išlydėsime į Estiją ir lauksime rungtynių Taline liepos 24–25 dienomis.

Treniruočių pobūdžio krepšinio rungtynės:

liepos 19 d. 19.30 val. per TV3, Krepsinis.net ir TV3 Play

liepos 21 d. 19.30 val. per TV3, Krepsinis.net ir TV3 Play

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


3 komentarai
Naujausi komentarai (3)
Geriausiai ivertinti (3)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti