0

Tautiečio dėjimą sugėręs V.Wembanyama liko toli nuo pergalės

Vasario 28 d., 09:12
R.Gobertas įkrovė per V.Wembanyamą (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) universalūs Victoro Wembanyamos pasirodymai ir toliau nevirsta pergalėmis.

Prancūzo vedami San Antonijaus „Spurs“ (11/48) išvykoje 105:114 (21:29, 22:29, 24:27, 38:29) krito prieš Minesotos „Timberwolves“ (41/17).

Svečiai į duobę krito antrajame kėlinyje, kai jau atsilikdami praleido spurtą 0:12 (28:48). Šeimininkai visą likusį mačą pirmavo užtikrintai, o skirtumas iki vienženklio aptirpo tik likus minutei ir dviems sekundėms (102:111).

V.Wembanyama per 34 minutes pelnė 17 taškų (3/6 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 5/5 baudų metimų), atkovojo 13, perėmė 2 ir prarado 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 4 metimus bei 5 sykius prasižengė.

Prancūzijos vunderkindas šį kartą turėjo savęs vertą oponentą – jo tautietis Rudy Gobertas per 39 minutes surinko 13 taškų (6/11 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/2 baudų metimų), 17 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvius perdavimus, 4 blokus, klaidą bei pražangą.

Patyręs vidurio puolėjas dar ir paauklėjo jaunesnį kolegą galingu dėjimu.

Ryškiausia mačo žvaigžde tapo Anthony Edwardsas – 33 minutės, 34 taškai (9/19 dvitaškių, 4/10 tritaškių, 4/4 baudų metimų), 5 atkovoti, 4 perimti ir 4 prarasti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai, blokas bei nė vienos pražangos.

„Timberwolves“ net ir versdamiesi be Karlo-Anthony Townso (asmeninės priežastys) tritaškius metė 42 procentų tikslumu (13/31), kovą dėl kamuolių laimėjo 46:41 bei gerokai rečiau klydo (14:22).

Minesotos klubas per pastaruosius septynis mačus suklupo vos kartą, „Spurs“ fiksuoja penkių nesėkmių seriją.

San Antonijaus klubas dabar keliaus namo, kur priims kitus Vakarų konferencijos lyderius Oklahomos „Thunder“, „Timberwolves“ savo arenoje priims Memfio „Grizzlies“.

„Spurs“: Devinas Vassellas 21 (6 atk. kam., 6 rez. perd., 2/8 tritaškių, 3 per. kam.), Keldonas Johnsonas 20 (6 atk. kam., 4 rez. perd., 5/11 tritaškių), Victoras Wembanyama 17 (13 atk. kam., 5 rez. perd., 4 blokai), Malaki’us Branhamas 12, Tre Jonesas 11 (8 atk. kam., 6 rez. perd., 5/5 metimų), Cedi Osmanas 10.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 34 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam., 4/10 tritaškių, 4 klaidos), Nazreonas Reidas 22 (6 atk. kam.), Mike’as Conley 16 (4/6 tritaškių), Rudy Gobertas 13 (17 atk. kam., 4 blokai), Jordanas McLaughlinas 9 (3/4 tritaškių), Monte Morrisas (4 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Nickeilas Alexanderis-Walkeris (0/5 tritaškių, 4 atk. kam., 6 rez. perd.) po 8.

„Ilgoji pertrauka“: Kaukėno klaidos ir kompetencija, Lietuva elite su Maksvyčiu, „Ryto“ abonementai, „Lietkabelio“ likę darbai, 20-mečių pasirodymas ir perspektyvos, žurnalistinė etika dėl situacijos Puerto Rike ir LKL klubų pinigai iš generalinių rėmėjų