Taupančiai „Barcelona“ organizacijai Š.Jasikevičius gali tapti per brangus (57)

Vasario 6 d., 12:24
Š.Jasikevičiui bus siūloma susimažinti algą
Š.Jasikevičiui bus siūloma susimažinti algą
Šaltinis: Krepsinis.net

Barselonos „Barcelona“ organizacija toliau ketina karpyti išlaidas krepšinio sektoriui.

Šiame sezone „Barcelona“ biudžetas siekia 44 mln., iš kurių 36 mln. skirti atlyginimams. „El Espanol“ skelbia, kad kitame sezone ketinama išlaidas sumažinti 4 mln. eurų.

Teigiama, kad taupymas turėtų paliesti iš Šarūną Jasikevičių – jam būtų siūlomas naujas kontraktas su sąlyga, kad lietuvis susimažins algą. Skirtingi šaltiniai skelbė, kad vyr. treneris dabar uždirba 1,4–1,5 mln. eurų.

„El Espanol“ teigia, kad alternatyva Šarui yra Jaka Lakovičius, kuris dabar sėkmingai vadovaujama Las Palmo „Gran Canaria“ ekipai.

Krepsinis.net primena, kad Š.Jasikevičiui „Barca“ siūlė pratęsti kontraktą dar praėjusio sezono pabaigoje, bet už mažesnę algą, kas netenkino mūsiškio ir jis atsisakė dėti parašą po nauja sutartimi.

„Barcelona“ taupymas susijęs su tuo, kad visa organizacija turi didžiules skolas, kurias lėmė futbolo sektoriaus išlaidavimas.

„Ilgoji pertrauka“ apie „Savivaldybių lygą“: brangiausi kiekvienos komandos žaidėjai, klubų biudžetai, savivaldybių indėlis ir geriausiai/blogiausiai išnaudojami pinigai


Gairės: jasikevičius
57 komentarai
Naujausi komentarai (57)
Geriausiai ivertinti (57)
PRO komentarai (5)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys