0

Tarp „Wizards“ bei „Suns“ klubų – gana netikėti mainai (9)

Gruodžio 15 d., 18:53
T.Ariza grįžo į savo buvusį klubą (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) mainus atliko dvi savo rezultatais nepatenkintos komandos – Fynikso „Suns“ bei Vašingtono „Wizards“.

Skelbiama, kad į Rytų konferenciją po ilgesnės pertraukos rungtyniauti sugrįš Trevoras Ariza, o Fynikso klubas sulauks dviejų žaidėjų – Austino Riverso bei Kelly Oubre jaunesniojo.

T.Ariza „Wizards“ klubui atstovavo 2012–2014 metais, o iš viso gynė jau septynių NBA ekipų garbę.

Savo ruožtu K.Oubre pirmą kartą savo karjeroje pakeitė NBA klubą, o A.Riversui tai bus ketvirtoji komanda stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje.

Šiame sezone 33-ejų metų 203 cm ūgio T.Ariza per 34 minutes pelno 9,9 taško, atkovoja 5,6 kamuolio bei atlieka 3,3 rezultatyvaus perdavimo.

23-ejų 201 cm siekiantis K.Oubre ant parketo praleisdavo po 26 minutes, įmesdavo 12,9 taško, sugriebdavo 4,4 ir perimdavo 0,9 kamuolio.

26-erių metų 193 cm ūgio A.Riversas per 24 minutes fiksuodavo 7,2 taško, 2,4 atkovoto kamuolio ir 2 rezultatyvių perdavimų vidurkius.