T.Sedekerskio ir J.Nebo dvigubi dubliai baigėsi „Maccabi“ pergale (8)

Gruodžio 19 d., 23:09
T.Sedekerskis surinko dvigubą dublį

Eurolygoje susidūrė du lentelės kaimynai, bei savo padėtį pateisino intrigos nestokojusiu maču.

Namų mačus Belgrade žaidžiantis Tel Avivo „Maccabi“ (9/6) laimėjo prieš Vitorijos „Baskonia“ (8/7) su Tadu Sedekerskiu89:81 (22:22, 25:27, 21:18, 21:14).

Itin lygiai besiklosčiusiame mače nė vienam iš klubų taip ir nepavyko atitrūkti didesniu skirtumu. Likus žaisti penkias minutes Codi Milleris-McIntyre'as mažino skirtumą iki minimalaus (76:77).

Markusas Howardas baudų metimais dar išlaikė baskus koviniu atstumu (79:81), tačiau lemiamu metu Vitorijos klubo puolimas sustojo, o „Maccabi“ atsakė spurtu 8:0 ir įtvirtino pergalę.

Nepaisant nesėkmės, T.Sedekerskis surinko dvigubą dublį – 31 minutė, 15 taškų (5/7 dvitaškių, 5/6 baudų metimų), 11 atkovotų ir perimtas kamuolys, 2 rezultatyvūs perdavimai, 2 klaidos, blokas, 2 pražangos ir 25 naudingumo balai.

Varžovų gretose dvigubu dubliu atsakė buvęs žalgirietis Joshas Nebo, surinkęs 17 taškų, 11 atkovotų kamuolių ir 25 naudingumo balus. Aukštaūgis kompensavo neįprastai slogų Lorenzo Browno pasirodymą – įžaidėjas pataikė tik vieną metimą iš 14, po 4 kartus suklydo ir prasižengė bei net išdalinęs 8 rezultatyvius perdavimus surinko -7 naudingumo balus.

Kovą dėl kamuolių Tel Avivo klubas laimėjo net 50:35, vien puolime šeimininkai nusiėmė 16 kamuolių.

Dvigubą savaitę „Maccabi“ užbaigs priimdami Belgrado „Crvena Zvezda“ (5/10), o „Baskonia“ svečiuosis pas Stambulo „Anadolu Efes“ (7/7).

„Maccabi“: Jamesas Webbas (8 atk. kam.) ir Joshas Nebo (11 atk. kam.) po 17, Romanas Sorkinas 14 (7 atk. kam.), Bonzie Colsonas 12 (5 atk. kam., 3 per. kam.), Wade'as Baldwinas 10 (7 rez. perd.), Tamiras Blattas 8 (4 rez. perd., 5 klaidos), ... Lorenzo Brownas 2 (8 rez. perd., 1/8 dvitaškių, 0/6 tritaškių, 4 klaidos, -7 naud. bal.).

„Baskonia“: Markusas Howardas 19 (5/11 tritaškių), Vanja Marinkovičius 16 (3/11 tritaškių), Tadas Sedekerskis 15 (11 atk. kam.), Codi Milleris-McIntyre'as 10 (8 rez. perd.), Chima Moneke 8 (0/4 tritaškių).