0
08-03, 22:00
0
0

Svarbią „Lakers“ pergalę pažymėjo naują barjerą pramušusio L.Jameso pasiekimas (17) kiti rezultatai

Lapkričio 22 d., 08:29
L.Jamesas išvedė „Lakers“ į naujo turnyro atkrintamąsias (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pergalingame kelyje išlieka Los Andželo „Lakers“ (9/6) ekipa.

Kalifornijos klubas savo arenoje 131:99 (32:17, 30:24, 40:34, 29:24) nugalėjo Jutos „Jazz“ (4/10) komandą.

„Lakers“ geriau pradėjo rungtynes, tačiau sužaidus penkias minutes prarado Cameroną Reddishą, kuris sėdo ant suolo dėl kirkšnies skausmo ir vėliau ant parketo negrįžo. Šeimininkų tai neišderino ir dar pirmajame kėlinyje pavyko atsiplėšti dviženkliu skirtumu (32:17), kuris vėliau iššvaistytas nebuvo.

Los Andželo klubui pavyko pataupyti LeBroną Jamesą. Vyriausias lygos žaidėjas per 24 minutes surinko 17 taškų (3/5 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 2/2 baudų metimų), 7 atkovotus ir 2 prarastus kamuolius bei 9 rezultatyvius perdavimus.

Tokio pasirodymo užteko, kad jis taptų pirmuoju žaidėju lygos istorijoje, perkopusiu 39 tūkstančių karjeros taškų ribą.

Pagrindiniu pergalės kalviu tapo Anthony Davisas – 29 minutės, 26 taškai (11/14 dvitaškių, 4/5 baudų metimų), 16 atkovotų ir 2 perimti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 2 klaidos bei pražanga.

Jutos ekipoje produktyviausias buvo nuo suolo pakilęs turkas Omeras Yurtsevenas – 17 minučių, 18 taškų (8/10 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 2/3 baudų metimų), 6 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas ir pražanga.

Los Andželo klubas be pralaimėjimų įveikė sezono vidurio turnyro grupės mačus ir vienas pirmųjų užsitikrino vietą ketvirtfinalyje. Kol kas Rytuose tai pasiekti pavyko tik Indianos „Pacers“.

„Lakers“ artimiausiame mače priims Dalaso „Mavericks“, „Jazz“ vyks į Portlandą.

„Jazz“: Omeras Yurtsevenas 18 (6 atk. kam., 8/10 dvitaškių), Johnas Collinsas 15, Collinas Sextonas 14 (4 rez. perd.), Simone Fontecchio 11 (3/5 tritaškių), Lauri Markkanenas 10 (8 atk. kam., 2/7 tritaškių), Keyonte George’as (1/5 tritaškių), Jordanas Clarksonas 7.

„Lakers“: Anthony Davisas 26 (16 atk. kam., 4 rez. perd., 11/14 dvitaškių), D’Angelo Russellas 20 (8 rez. perd., 3/4 tritaškių), Austinas Reavesas 19 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.), LeBronas Jamesas 17 (7 atk. kam., 9 rez. perd.), Christianas Woodas 16 (8 atk. kam., 5/5 dvitaškių), Rui Hachimura 12 (6 atk. kam.), Jaxsonas Hayesas 10 (4/4 dvitaškių).