Susitikime su A.Saboniu – pokštai apie Vidą Mačiulį ir „zaporožietį“ (FOTO) (1)

Gruodžio 15 d., 22:33
Kaune vyko smagus vakaras su A.Saboniu (R.Tenio nuotr.)
Kaune vyko smagus vakaras su A.Saboniu (R.Tenio nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Pirmadienį „Vero Caffee House“ susirinkę lankytojai turėjo unikalią galimybę pabendrauti su legendiniu Lietuvos krepšininku Arvydu Saboniu. Filmo „Arvydas Sabonis. 11“ kūrėjai prie kavos puodelio pasišnekėti su Sabu pakvietė visus norinčius. Susirinkusieji galėjo užduoti klausimus, nusifotografuoti su Sabu ir laimėti kvietimus į penktadienį kino teatruose pasirodysiantį dokumentinį filmą.

Filmo režisierius Rimvydas Čekavičius susirinkusiai publikai atskleidė, kaip kilo filmo idėja.

„Idėja brendo ilgai ir turėjo būti įgyvendinta anksčiau. Esu laimingas, kad Arvydas patikėjo šią idėją mums. Idėja brendo kaip obuolys ant šakos“, – mintimis dalijosi filmo sumanytojas. Įdomiausias pašnekovas susirinkusiems, žinoma, buvo Sabas, kuris pasidalijo mintimis apie jau matytą filmą, mat išankstinė premjera, kurioje dalyvavo ir legendinis krepšininkas, įvyko gruodžio 11 dieną.

REKLAMA

„Ne kiekvieną dieną gali pažiūrėti filmą apie save. Buvo keista, bet patiko. Ne viską net atsimenu, po filmo išėjau apakęs. Net neatsimenu pradžios. Buvo daug įdomių istorijų, kurios buvo pamirštos, kitos, kurių išvis neatsimenu. Moterys verkė, aš irgi porą kartų apsiverkiau, režisierius apsiverkė dar prieš filmą“, – įspūdžiais dalijosi Sabas.

„Labiausiai jaudino vietos, kuriose užfiksuoti vaikai. Aš pats juos filmuodavau, jau buvau net pamiršęs, kitų įrašų buvau net nematęs. Sujaudino ir tai, kad per filmą ir mama verkė, ir Ingrida verkė. Dabar gatve negalėsiu vaikščioti, nes pamatys mane visi ir verks“, – juokavo krepšininkas.

REKLAMA

Pagrindinė atrakcija visai publikai buvo galimybė klausimą užduoti pačiam A. Saboniui. Susirinkusieji nesivaržydami ant lapelių rašė klausimus legendiniam krepšininkui. Originaliausių klausimų autoriams buvo įteikti kvietimai į filmą apie Sabą. Publika nepraleido progos Sabo paklausti, kuo jis būtų tapęs, jei nebūtų buvęs krepšininku.

„Kosmonautu“, – juokaudamas atsakė Sabas taip pralinksmindamas ir susirinkusią publiką.

„Į kokį mažiausią automobilį esate tilpęs?“, – klausė vienas iš susirinkusiųjų.

„Į „zaporožietį“, į kurį tilpau ne tik aš vienas, sulipome keturiese“, – prisiminė A. Sabonis.

Geros nuotaikos ir pokštų viso vakaro metu nestokojęs Sabas rado progą pašiepti ir legendinį žurnalistą Vidą Mačiulį.

„Pamenu, kai vieną kartą Vidas Mačiulis paklausė, ar mesdamas baudas galvojau apie Lietuvą“, – po šio prisiminimo salėje nuskambėjo skardus susirinkusiųjų juokas.

Paklaustas, ar ko nors legendinis krepšininkas gailisi šiame gyvenime, Sabas tikino, kad jaunas būdamas prikrėtė visko, tačiau tam ir reikalinga jaunystė: „Ko gali gailėtis, jaunas pridarai visokių nesąmonių. Sako, antrą kartą gyventum, ar darytum. Kas čia žino, ką darytum.“

REKLAMA

Nepaisant smagių klausimų ir geros nuotaikos, A. Sabonis išskyrė ir pralaimėjimą, kurį per savo karjerą galėtų įvardinti skaudžiausiu.

„Daug skaudžių pralaimėjimų per visus metus buvo, bet, galbūt, skaudžiausias yra paskutinis, kurį su „Žalgiriu“ patyriau prieš „Maccabi“. Kitus pralaimėjimus greičiau užmiršti, o šitas buvo paskutinis mano karjeroje, todėl ir išliko skaudžiausias. Tačiau nieko nepadarysi, toks jau buvo likimas“, – optimistiškai kalbėjo krepšininkas.

Filmo kūrėjai taip pat neslėpė, kad jau vasario mėnesį pasirodys knyga apie legendinį krepšininką, o pavasarį prekyboje pasirodys ir filmo DVD. Dokumentinis filmas „Arvydas Sabonis. 11“ kinuose pasirodys jau gruodžio 19 dieną. Iki tol bus surengtos dvi išankstinės premjeros: gruodžio 16 dieną filmas bus parodytas Vilniuje esančiame kino teatre „Forum Cinemas Vingis“, o gruodžio 17 dieną išankstinį filmo seansą bus galima išvysti ir laikinojoje sostinėje, „Akropolyje“ įsikūrusiame kino teatre „Forum Cinemas“.


1 komentarai
Naujausi komentarai (1)
Geriausiai ivertinti (1)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Palaikyk savo komandą