0
08-03, 22:00
0
0

„Sūduvos-Mantingos“ ir „Šilutės“ dramoje – šeši P.Knyzos tritaškiai, išgelbėję marijampoliečius nuo pralaimėjimo

Spalio 20 d., 13:20
P.Knyza surengė tikrą tritaškių šou (NKL nuotr.)
Šaltinis: NKL

Šeštojo NKL turo rungtynėse Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (3/3) namuose po pratęsimo rezultatu 90:89 (26:22, 11:11, 7:14, 27:24, 19:18) įveikė Šilutės „Šilutę“ (3/3). Marijampoliečiai nutraukė trijų iš eilės nesėkmių seriją, o „Šilutė“ pralaimėjo po pratęsimo antrąkart iš eilės.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Sūduvos-Mantingos“ deficitas buvo 7 taškai (49:56), tačiau tada Paulius Knyza ėmėsi lyderio vaidmens - trys tritaškiai iš eilės atgaivino ne tik užmigusius sirgalius, bet ir visą atsarginių suolelį bei

išvedė marijampoliečius į priekį. Šilutės komanda nesutriko ir likus 43 sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos po E. Mološčiako dvitaškio atstatė pranašumą iki buvusio (62:68). Tačiau tada vėl blykstelėjo Paulius Knyza. Marijampolietis per 20 sekundžių įmetė tris tritaškius ir išlygino rezultatą. Per likusias 9 ketvirtojo kėlinio sekundes „Šilutė“ atakos nesurezgė ir teko žaisti pratęsimą.

Savų sirgalių palaikomi marijampoliečiai partęsimą pradėjo Igno Labučio penkiais taškais iš eilės. Ir nors rungtynių pabaigą „Šilutė“ sužaidė idealiai, bet taiklus tritaškis su sirena skelbė, jog jiems pritrūko vieno taško.

Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ gretose nesustabdomai žaidė 20 taškų pelnęs Paulius Knyza (6/10 trit.), Marius Valukonis pelnė 16 taškų, Žilvinas Kuklierius surinko 15 taškų, Audrius Mineikis ir Ignas Labutis surinko atitinkamai 13 ir 11 taškų.

Šilutės „Šilutės“ komandos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo net fantastiškai žaidęs Evaldas Šaulys, kurio sąskaitoje 33 taškai ir 11 atkovotų kamuolių. Eivydas Mološčiakas pridėjo 25 taškus, Nerijus Anglickis – 14.