Prienų „Labas GAS“
I kėlinys, 9 min.
18
:
22
Atsinaujins po sek
Vilniaus „Rytas“

Su „Chimki“ iki galo likęs A.Jasilionis: apie 3 paras be miego, veterano pastangas, du atsisveikinimus ir kasdienį ryšį su Kurčiu

Birželio 7 d., 13:07
A.Jasilionis su klubu liko iki galo
A.Jasilionis su klubu liko iki galo
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale grįžta gyvi pokalbiai „MISsMATCH“ laidoje, kurioje šįkart neseniai iš Rusijos grįžęs Aurimas Jasilionis, vienintelis iki sezono pabaigos Maskvos srities „Chimki“ gretose išbuvęs lietuvis.

Pirmoje pokalbio dalyje daugiau kalbėta būtent „Chimki“ tema, antroje išgirsite su tuo nesusijusius pasakojimus.

A.Jasilionis išskyrė du atsisveikinimo etapus: pirmąjį, kai išvyko visas štabas išskyrus jį ir Rimą Kurtinaitį, bei antrąjį, kai Maskvoje liko jis vienas. 

„Liko Rimas ir man atrodė, kad gal dviese ir susitvarkysime, gal išbrisime, gal kas padės. Bet akivaizdu, kad tai nedavė vaisių. Buvo labai keista. Mes galvojome, kad vyksime visi kartu – visi atvažiavome, visi ir išvažiuojame, jei klubui reikia permainų. Antras etapas man buvo sudėtingesnis – kai atleido Rimą. Man atrodė, kad tai nebeturi prasmės, kodėl aš čia turiu likti, o jie išsilaisvino iš to košmaro“, – šypsojosi R.Kurtinaičio asistentas. 

REKLAMA

A.Jasilionis pastebi, kad darnos ir komandinės dvasios „Chimki“ trūko ir tik į sezono pabaigą ją padėjo atrasti veteranas.

„Pasijungė Ponkrašovas. Aišku, gal jis ne to lygio žaidėjas, bet viduje jis sutelkė komandą. Kiekvieną dieną jis rasdavo progų, kad tik atneštų spurgų ar picų, visada visi susirinkdavo rūbinėje. Sakydavau: kokia čia proga? Tai jie progų sugalvodavo. Komanda ir po rungtynių neišsiskirstydavo iš rūbinės“, – sako jis. 

Net išvykęs iš Rusijos R.Kurtinaitis negalvojo ilsėtis ir visiškai užmiršti „Chimki“ reikalų. Su juo A.Jasilionis nuolat palaikė bendravimą. 

„Su Rimu kalbėdavomės kasdien, ir prieš treniruotę, ir po, ir prieš rungtynes, ir po. Bendravimas vyko nuolat. Rimas nemažai metų yra praleidęs šiame klube, daug įdėjęs savo sveikatos, kad klubas gyvuotų. Rimas nuoširdžiai išgyveno ir norėjo, kad viskas kažkiek susitvarkytų“, – sako jis. 

A.Jasilionis palygino savo etapus „Chimki“ gretose.

„Šiemet buvo lengviau nei pirmais metais. Treneriai Eurolygoje stipriai nekinta, jie lieka su savo filosofijomis, jau žinai, kur dairytis niuansų. Pirmą sezoną buvo situacija, kai nemiegojau 3 paras. Juodi paakiai, žvilgsnis į tolį... (Juokiasi) Turėjo ir gydytojai įsikišti su lašalinėmis, kad atsigaučiau“, – pasakojo jis.   

REKLAMA

Pirmoje „MISsMATCH“ dalyje:

00:00 – sugrįžimas namo

02:00 – stresinis sezonas Maskvoje

04:20 – du permainų etapai „Chimki“ klube

08:00 – palaipsniui sekę komandos resursai

11:50 – A.Ponkrašovo pastangos sutelkti komandą

14:00 – didelis žaidėjų ego

16:30 – pagarba treneriui A.Malcevui

19:00 – išlaikytas R.Kurtinačio susidomėjimas komanda

23:00 – miego režimas dirbant Eurolygos klube

26:20 – trenerių štabo sportavimas kartu ir mitybos priežiūra  

„Ilgoji pertrauka“: privačios treniruotės su Milakniu, natūralizuota žaidėja Lietuvos moterų rinktinei, naujas 3x3 treneris ir „Ryto“ paieškos


Gairės: chimki, jasilionis
komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti