0

Stringantis Milano klubas pralaimėjo ir nukeltą mačą prieš „Maccabi“ (13)

Spalio 31 d., 23:48
N.Mirotičius pergalės nenukalė

Eurolygoje ir toliau prasto sezono starto nenusipurto Milano „EA7 Emporio Armani“ (1/4).

Italijos klubas namie pralaimėjo nukeltą mačą prieš Tel Avivo „Maccabi“ (3/2) – 90:98 (32:25, 20:25, 20:25, 18:23).

Šeimininkai rungtynes pradėjo efektyviu puolimu, nors laisvas po krepšiu atsidūręs Nikola Mirotičius bandydamas krauti iš toli ir atsitrenkė į lanką. Greitas žaidimas tęsėsi ir iki ilgosios pertraukos (52:50).

Ketvirtajame kėlinyje Shavonas Shieldsas tritaškiu priartino Milano klubą iki minimalaus skirtumo (84:85). Vis dėlto du Lorenzo Browno tritaškiai grąžino iniciatyvą svečiams (93:84).

Intrigą gaivinti dar bandė Nicolo Melli tritaškis, o „Maccabi“ atsarginių žaidėjų suolelis buvo nubaustas technine pražanga, tačiau stebuklo sukurti šeimininkams nepavyko.

„EA7 Emporio Armani“ arsenalas šiame mače buvo itin siauras – daugiau nei 5 naudingumo balus surinkti pavyko tik Sh.Shieldsui, N.Mirotičiui ir Johannesui Voigtmanui.

Nugalėtojų gretose karjeros rungtynes sužaidė Jasielis Rivero – 19 minučių, 21 taškas (8/9 dvitaškių, 5/8 baudų metimų), 4 atkovoti, 2 perimti ir prarastas kamuolys, rezultatyvus perdavimas, 2 pražangos bei 26 naudingumo balai.

„Maccabi“ žaidimo tempą išderino vietinių statusą turinčių žaidėjų minutės – Romanas Sorkinas, Rafi Menco ir Johnas DiBartolomeo kartu surinko -11 naudingumo balų. Tarp izraeliečių išsiskyrė tik 7 rezultatyvius perdavimus išdalinęs Tamiras Blattas.

Kitas šią savaitę turėjęs vykti „Maccabi“ mačas prieš Madrido „Real“ (5/0) buvo nukeltas, o „EA7 Emporio Armani“ savaitė virto dviguba – ketvirtadienį jie namie priims Monako „AS Monaco“ (3/2).

„Maccabi“: Jasielis Rivero 21 (8/9 dvitaškių), Lorenzo Brownas 20 (4/8 tritaškių, 12 rez. perd., 4 klaidos), Bonzie Colsonas 16 (6 atk. kam.), Antoniusas Clevelandas 15, Joshas Nebo 14 (6/7 dvitaškių, 6 atk. kam.), Jamesas Webbas 6 (5 atk. kam.), Tamiras Blattas 4 (7 rez. perd.).

„EA7 Emporio Armani“: Nikola Mirotičius 24 (4/7 tritaškių, 4 atk. kam.), Shavonas Shieldsas 22 (5 atk. kam., 4/6 tritaškių, 8 rez. perd.), Johannesas Voigtmannas 18 (7/9 dvitaškių, 6 atk. kam., 4 rez. perd., 4 klaidos), Alexas Poythressas 7.