Olimpiada
Serbija
0
0

Solidžiai žaidusių P.Murausko ir M.Krivo komanda iškovojo pergalę Abu Dabyje (17)

Rugpjūčio 17 d., 14:05
M.Krivas realizavo visus metimus

Naujajam sezonui besirengianti Arizonos „Wildcats“ ekipa, kurioje rungtyniauja lietuviai Paulius Murauskas ir Motiejus Krivas šiuo metu vieši Jungtiniuose Arabų Emiratuose (JAE).

Abu Dabyje vykusiame mače lietuvių atstovaujama ekipa 127:90 (26:21, 34:16, 35:29, 32:24) nugalėjo „UAE Select“ krepšininkus.

P.Murauskas per 21 minutę pelnė 12 taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, sykį suklydo, 2 kartus prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

M.Krivas aikštėje praleido 10 minučių, įmetė 17 taškų (8/8 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 6 kamuolius, blokavo metimą, po  2 kartus suklydo ir pažeidė taisykles bei surinko 22 naudingumo balus.

Nugalėtojams taip pat 17 taškų (9 atk. kam.) pelnė Filipas Borovicaninas, pralaimėjusių gretose rezultatyviausiai žaidė Dequanas Jonesas, įmetęs 30 taškų (6/15 metimai).

„Ilgoji pertrauka“: Kaukėno klaidos ir kompetencija, Lietuva elite su Maksvyčiu, „Ryto“ abonementai, „Lietkabelio“ likę darbai, 20-mečių pasirodymas ir perspektyvos, žurnalistinė etika dėl situacijos Puerto Rike ir LKL klubų pinigai iš generalinių rėmėjų