0

Solidžiai žaidęs R.Giedraitis – Adrijos lygos čempionas (15)

Gegužės 19 d., 23:50
R.Giedraitis iškovojo titulą

Adrijos lygos finale triumfavo Roko Giedraičio atstovaujama Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipa.

Trečiajame serijos mače lietuvio klubas 82:76 (20:18, 22:20, 17:14, 24:23) nugalėjo to paties miesto „Partizan“ klubą ir tirumfavo sausu rezultatu – 3:0.

Prieš metus Adrijos lygos finale prireikė visų 5 rungtynių ir tuomet „Partizan“ laimėjo 3:2.

Didžiąją dalį rungtynių raudonieji buvo priekyje, o likus žaisti dvi minutes komandas skyrė 5 taškai – 75:70. Yago Dos Santosas didino pranašumą (77:70), tačiau po Aleksa Avramovičiaus tritaškio komandas skyrė tik 3 taškai – 75:78. Jaleenas Smithas pataikė tik vieną baudą (76:78), o Nemanja Nedovičius ir Branko Lazičius įtvirtino pergalę – 82:76.

Šiame mače „Partizan“ vertėsi be Jameso Nunnally, kuris per rytinę treniruotę įsivėlė į konfliktą su Stefanu Lazarevičiumi.

R.Giedraitis per 23 minutes pelnė 12 taškų (2/3 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, išprovokavo 2 pražangas, kartą suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

Nugalėtojams Luka Mitrovičius taip pat pelnė 12 taškų (8 atk. kam.), Y.Dos Santosas pridėjo 11 (4 rez. per.), B.Lazičius ir Dejanas Davidovacas (6 atk. kam.) – po 9.

Pralaimėjusiems A.Avramovičius įmetė 17 taškų (3/5 trit.), Danilo Andžušičius surinko 13.