0

Solidžią persvarą išbarsčiusi „Barcelona“ krito Bolonijoje (9)

Gruodžio 6 d., 23:30
Bolonijos ekipa nugalėjo svečius

Eurolygoje pralaimėjimą patyrė Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos „Barcelona“ (9/3) ekipa.

Lietuvio klubas išvykoje 75:80 (24:18, 21:15, 16:23, 14:24) nusileido Bolonijos „Virtus“ (8/4) krepšininkams.

Rungtynes katalonų klubas pradėjo galingai ir susikūrė 6 taškų persvarą (11:5), bet šeimininkai netruko išlyginti rezultatą – 11:11. Po Alejandro Abrineso tritaškio svečiai vėl atitrūko (23:16), o po pirmo kėlinio pirmavo 24:18.

Antrajame ketvirtyje „Barcelona“ gan greitai įgijo dviženklį pranašumą (30:20), o vienu metu pirmavo jau ir 16 taškų – 36:20. Ilsėtis į pertrauką „Barca“ išėjo pirmaudama 45:33.

Po pertraukos į žaidimą įsitraukė ir „Virtus“ lyderis Tornike Shengelia, po kurio sėkmingos atkarpos skirtumas sumažėjo iki 6 taškų – 41:47. Svečiai susigrąžino dviženklę persvarą (56:44), bet Bolonijos komanda kėlinio pabaigoje priartėjo – 56:61.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai po Bruno Mascolo dvitaškio jau buvo priekyje (65:63), o Iffe Lundbergas pridėjo tritaškį – 68:63. Svečiams pavyko priartėti (65:68), bet taškus pelnė Jordanas Mickey – 70:65. Svečiai priartėjo (69:70), bet taškus vėl pelnė J.Mickey – 72:69. J.Vesely pataikė vieną baudą (70:72), N.Kaliničius lygino rezultatą (72:72), bet pasižymėjo ir I.Lundbergas – 74:72. Tritaškiu į priekį svečius vedė T.Satoransky (75:74), bet baudas pataikė D.Hackettas – 76:75. Svečiai klydo, o I.Lundbergas įmetė iš toli – 79:75. Bolonijos ekipa pergalės jau neišleido – 80:75.

R.Jokubaitis per 12 minučių nė karto nemetė į krepšį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo, išprovokavo pražangą ir surinko 2 naudingumo balus.

„Barcelona“: Willy Hernangomezas 15 (6/8 dvit.), Janas Vesely 13 (6 atk. kam.), Nicolasas Laprovittola (8 rez. per.) ir Dario Brizuela po 9.

„Virtus“: Gabrielis Lundbergas 21 (4/7 trit.), Tornike Shengelia (9 atk. kam.), ir Danielis Hackettas (6 rez. per.) po 14, Isaia Cordinier 10.