Skirtingos nuotaikos Rusijoje: „Chimki“ prašo atšaukti pralaimėjimus, „Zenit“ giria Eurolygą (84)

Spalio 20 d., 09:50
P.Astachovas yra nepatenkintas Eurolygos veiksmais
P.Astachovas yra nepatenkintas Eurolygos veiksmais
Šaltinis: Krepsinis.net

Eurolyga pastaruoju metu susiduria su didelėmis problemomis organizuojant turus – koronaviruso pandemija kaip reikiant jaukia pirmenybių tvarkaraštį.

Tokia situacija verčia pasisakyti ne vieną klubo vadovą: savo mintimis su Rusijos žiniasklaida pasidalino Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipos generalinis direktorius Aleksandras Cerkovnas bei identiškas pareigas Maskvos srities „Chimki“ klube užimantis Pavelas Astachovas.

A.Cerkovno retorika Eurolygos atžvilgiu kardinaliai pasikeitė, kai komandai buvo neužskaityti du techniniai pralaimėjimai – šiuo metu klubas savo sąskaitoje turi dvi pergales per dvejas rungtynes.

„Parodžiusi lankstumą šioje situacijoje, Eurolyga pademonstravo savo aukštą organizacijos lygį. Sprendimas pakeisti buvusį reglamentą po sezono pradžios parodo tinkamą susitelkimą klubų atžvilgiu.

REKLAMA

Tikiuosi, kad tai, kas įvyko nuo mūsų nepriklausiusių aplinkybių „Zenit“ klube, padės kitoms komandoms išvengti bėdų, su kuriomis mes susidūrėme. Manau, kad dėl tokios politikos Eurolygos sezonas bus maksimaliai pilnavertis“, – pasakojo A.Cerkovnas.

Savo ruožtu P.Astachovas gerokai kritiškiau įvertino Eurolygos sprendimus ir nori, kad lyga atšauktų trejų pastarųjų rungtynių, tarp jų ir mačo su Kauno „Žalgiriu“, rezultatus.

„Įtraukėme į komandą jaunus žaidėjus ir keliavome į Ispaniją, sužaidėme rungtynes kaip galėjome. Dabar gavosi taip, kad galėjome niekur ir nevažiuoti, nusispjauti, pralaimėti 0:20, o tas rungtynes mums būtų nukėlę taip, kaip padarė kitoms komandoms.

Man atrodo, kad šiame turnyre pažeistas sportinis principas. Turnyre visi turi būti lygūs, o gaunasi taip, kad kai kurios komandos yra lygesnės negu kitos.

Šia prasme būtų logiška, jei Eurolyga pagalvotų ir atšauktų trejų pastarųjų „Chimki“ rungtynių rezultatus, kuriuose mūsų komanda dėl koronaviruso atvejų nežaidė pilna sudėtimi, ir perkeltų į kitas datas.

Taip būtų teisingiausia. Jeigu taip nenutiks, gausis dvigubi standartai – tokie sprendimai turnyrui neprideda autoriteto“, – teigė P.Astachovas, kuris kreipėsi į Eurolygą.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


84 komentarai
Naujausi komentarai (84)
Geriausiai ivertinti (84)
PRO komentarai (5)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti