Skaudžiausią atsisveikinimą prisiminęs P.Motiejūnas: apie kitų klubų prašomus patarimus ir sunkiausiai išsaugomus žalgiriečius (14) antra „MISsMATCH“ laidos dalis

Gegužės 9 d., 06:00
P.Motiejūnas prisiminė skausmingiausią jam pačiam G.Krapiko atleidimą (BNS nuotr.)
P.Motiejūnas prisiminė skausmingiausią jam pačiam G.Krapiko atleidimą (BNS nuotr.)
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portalo skaitytojams pateikiame antrąją laidos „MISsMATCH“ dalį, kurioje tęsiame pokalbį su Kauno „Žalgirio“ vadovu Pauliumi Motiejūnu.

Ilgus metus „Žalgiryje“ dirbantis specialistas per šį laiką turėjo priimti ne vieną sunkų sprendimą, o sunkiausi iš visų buvo atsisveikinimai. Iki šiol labiausiai klubo generalinis direktorius yra įsiminęs momentą, kuomet teko „sudie“ tarti Gintarui Krapikui. 

„Jis yra pilnai žalgirietis, žalio kraujo. Turi žiūrėti į darbą profesionaliai ir negalvoti apie jokius kitus santykius, tačiau Gintaras nebuvo padaręs nieko tokio, kad galėtume kvestionuoti jo atsidavimą komandai.

Skyrybos yra darbo dalis, emociškai jas sunku išgyventi, ypač žinant, kad Gintaras niekada nekėlė problemų, o sprendimą priimdavo kaip tai, kas yra geriau komandai“, – kalbėjo P.Motiejūnas.

REKLAMA

Klubo vadovas pripažino, kad vasarą sunkiausios derybos „Žalgirio“ lauks su dviem legionieriais – Aaronu White’u ir Brandonu Daviesu.

„Su kitais, galvoju, bus lengviau. Ne tiek susitarti, kiek įtikinti likti ir, jei reikės, persiderėti kontraktus. Manau, kad pasilikę čia žaidėjai žengtų žingsnį į priekį – jiems būtų šiek tiek per anksti išeiti“, – sakė „Žalgirio“ direktorius.

Pokalbį P.Motiejūnas baigė darkart pasidžiaugęs sirgaliais, kurie net po nesėkmių „Žalgirį“ išlydėjo aplodismentais. Susiformavo kitokia palaikymo kultūra – džiaugėsi klubo vadovas.

„Anksčiau buvo įprasta, kad pralaimėjus palaikymo nebėra, o dabar sirgalių atsidavimas augina raumenis ir sparnus. Supranti, kad pasitikėjimas yra didesnis ir už jį norisi atsilyginti. Gaila, kad nepavyko, tikėkimės, jog ateityje pavyks“, – kalbėjo P.Motiejūnas.

Antrojoje „MISsMATCH“ dalyje:

00:15 – apie žaidėjų pageidavimus turėti dvi vonias

REKLAMA

01:58 – apie skausmingiausią atsisveikinimą ir dėl išsiskyrimų likusias emocijas

05:15 – apie patarimus, kurių „Žalgirio“ vadovų teiraujasi kiti klubai, ir finansines problemas įvairiose Europos šalyse

08:18 – apie Roberto Javtoko transformaciją į sporto direktorių ir galimą būsimą Pauliaus Jankūno integraciją į „Žalgirio“ užkulisinę sistemą

10:45 – apie paskolintus žaidėjus

12:00 – apie sunkiausiai išsaugomus žalgiriečius

13:18 – apie Mariaus Grigonio svarbą

14:18 – apie galimybę įsigyti solidžios Mindaugo Kuzminsko vertės žaidėją

14:39 – apie duoklę sirgaliams

Pirma pokalbio dalis:

Pirmoji pokalbio dalis apie pasikeitusį „Žalgirio“ mentalitetą, biudžeto augimą, neprognozuojamą NBA dėmesį Šarui ir žavų „Grizzlies“ susidomėjimą ČIA.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


14 komentarai
Naujausi komentarai (14)
Geriausiai ivertinti (14)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti