Skaitytojo nuomonė: M.Popovičiaus ieškinys – agento O.Fimičiaus kerštas už I.Zourosą (59)

Sausio 3 d., 12:46
Ar pritariate skaitytojo nuomonei? (Fotodiena.lt)
Šaltinis: Krepsinis.net

Penktadienį portalą Krepsinis.net pasiekė neprisistačiusio skaitytojo laiškas, kuriame jis išsako savo nuomonę apie Kauno „Žalgirį“ pasiekusį Marko Popovičiaus ieškinį. Skaitytojo nuomone, visa tai – agento Obrado Fimičiaus kerštas Lietuvos čempionams. Pateikiame neredaguotą skaitytojo laišką.

„Prieš pat naujuosius metus pasiekė žinia, kad Marko Popovičius iš Kauno „Žalgirio“ reikalauja 400 tūkstančių eurų. Kroatas nori ne tik algos, bet ir 100 tūkst. eurų savo agentui. Pirma man kilusi mintis – ar tikrai tai Marko norai?

Gerai, legionieriai dažnai kalba apie meilę vienam ar kitam klubui dėl sirgalių ir įvaizdžio, tačiau Popovičius atrodo visiškai netoks žmogus. Reikėtų prisiminti, kad jis dažnai verždavosi į aikštę net būdamas traumuotas. Kiek žinau, praėjusiais metais prieš lemiamas LKL rungtynes jis lankėsi pas gydytoją, kuris jį pastatė ant kojų būtent tam mačui. Dėl „Žalgirio“ viskas buvo daroma ne tik žodžiais, bet ir veiksmais.

REKLAMA

„Marko turėjo sulaukti dalies skolos, bet jis padavė mus į teismą ir dabar turime sulaukti teismo sprendimo. Juk mūsų situacija nėra tokia, kad mes sėdime ant pinigų maišo ir specialiai negrąžiname skolų. Visų situacija yra vienoda – tik vieni kantriai laukia, o kiti iškart paduoda į teismą“, – vakar sakė Paulius Motiejūnas.

Ar tikrai Popovičius negalėjo dar palaukti ir taip veržėsi gauti savo uždirbtus pinigus? Taip, Marko antrą kartą patenka į tokią situaciją su „Žalgiriu“, bet manau, kad ne čia šuo yra pakastas. Viskas yra dėl agento Obrado Fimičiaus.

Šis „Alti Sport“ agentas atstovauja ir Iliasui Zourosui, kurį „Žalgiris“ išspyrė prieš kelis mėnesius. Ar pamenate, kaip O.Fimičius piktinosi šiuo kauniečių žingsniu?

„Vadovybės priimtas sprendimas yra labai neprofesionalus. Tai parodo, kokia yra tikroji situacija klube. Mano klientas su tuo nesutinka, nes nėra jokios priežasties, dėl kurios būtų galima taip elgtis. Kreipsimės į teismą“, – sakė graiko atstovas O.Fimičius. Kol I.Zouroso ieškinys prieš „Žalgirį“ dar nepradėtas svarstyti, agentas nusprendė smogti Kauno klubui kitu keliu – per Popovičių. Panašu, kad šio agento ir „Žalgirio“ draugystė seniai baigta.

Galbūt Krepsinis.net skaitytojai mane išvadins naiviu žmogumi, tačiau sąsajos tarp keršto už Zourosą atrodo akivaizdžios. Jeigu Milovano Rakovičiaus ieškinys ir noras gauti pinigus atrodo logiškas, kadangi jis pinigų laukia jau daugiau nei pusantrų metų, tai Popovičiaus noras gauti pinigus taip greitai manęs neįtikina. Viskas atrodo akivaizdu – Marko tapo agentų žaidimo auka.“

Turite ir jūs ką pasakyti? Tuomet siųskite savo tekstą adresu [email protected] Galbūt ir jūsų laiškas pasieks plačiąją auditoriją.

„Bružas ir Pulkovskis“: NBA naujokų biržos įdomiausi žaidėjai, geriausi laisvieji agentai, lietuvių likimas ir klubų ėjimų galimybės

59 komentarai
Naujausi komentarai (59)
Geriausiai ivertinti (59)
PRO komentarai (24)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti