Siautęs D.Tarolis atnešė triuškinančią pergalę (2)

Spalio 2 d., 23:20
D.Tarolis buvo nesustabdomas

Lengvą pergalę FIBA Europos taurės atrankoje pasiekė Klužo-Napokos „U-Banca Transylvania“ ekipa, išvykoje nugalėjusi Rahoveco „Rahoveci“ klubą iš Kosovo – 98:73 (22:14, 24:14, 33:19, 19:26).

Triuškinimas prasidėjo jau antrajame kėlinyje. Rumunijos ekipa praktiškai užsitikrino vietą pagrindiniame turnyre – namuose jiems tereikia nepralaimėti didesniu skirtumu.

Nugalėtojų gretose siautėjo Donatas Tarolis. Lietuvis per 23 minutes pelnė 20 taškų (7/8 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 3/3 baudų metimų), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, po kartą perėmė ir prarado kamuolį bei prasižengė ir surinko 32 naudingumo balus.

„Rahoveci“ per visą mačą atkovojo vos 23 kamuolius (Rumunijos klubas – 41), o nugalėtojams nesutrukdė ir 21 klaida.

Jam geriausiai talkino 19 taškų surinkęs Darko Planiničius, 14 – Patrickas Richardas, 12 – Artis Ate, 10 – Raresas Uta.

Kosovo klubui 18 taškų pelnė Jure Gunjina, 13 – Christianas Bradfordas, 11 – Arianas Callakajus, 10 – Leverenzelas Boothas.