Mintimis apie krepšininko duoną ir savo gyvenimą su Krepsinis.net lankytojais pasidalins "Šiaulių" įžaidėjas Derrickas Low. Pirmajame savo BLOG'e amerikietis pasakoja apie gyvenimo ypatumus "Šiauliuose", atskleidžia pikantiškų detalių apie savo komandos draugus, tačiau kiek netikėtai yra priverstas nuvilti Lietuvos merginas.
Sveiki, aš esu Derrickas Low iš Honolulu (Havajai). Noriu pasidalyti mintimis apie mane, komandos draugus bei mano gyvenimą Šiauliuose. Būdamas vieninteliu amerikiečiu klube, po truputį mokausi Lietuvos kultūros ypatumų. Tikiuosi, kad mano istorijos jus sudomins.
Klubas man suteikė butą, kurį išties labai mėgstu. Jis jaukus, patogus ir yra šalia arenos. Šiauliuose dar nė sykio nepasiklydau. Manau, kad šiame mieste pasiklysti tiesiog neįmanoma. Šiauliai yra nedidelė ir paprasta vieta gyventi. Patys lietuviai, mano nuomone, yra labai draugiški. Būdamas Šiauliuose dar nesutikau nė vieno nedraugiško lietuvio.
Apie lietuvių gyvenimo būdą nuomonės dar nesusidariau. Tiesa, turiu pažymėti, kad jūs turite puikią virtuvę. Lietuvoje valgau su pasimėgavimu. Beje, nežinau ar taip yra su visais lietuviais, bet mano komandos draugai dievina saldainius ir šokoladą. Kartais pastebiu juos smaližiaujant dar rytais, prieš pat treniruotę :).
Koledže mokiausi Vašingtono valstijos universitete, kuris yra šiaurės vakaruose. Ten taip pat buvo šaltos žiemos. Tačiau jokia žiema negalėjo prilygti šaltajam metų laikui čia, Lietuvoje.
Puikiai sutariu su kiekvienu komandos draugu. Puiki atmosfera ekipoje tvyro ne tik aikštėje, tačiau ir už jos ribų. Su visais bendraklubiais bendrauju maždaug po lygiai, bet labiausiai atsibostu Arvydui Šikšniui :).
Nesu nusivylęs, kad „Šiaulius“ paliko amerikietis Brandonas Brownas. Nors ir sunku komandoje būti vieninteliam krepšininkui iš JAV, suprantu, kas geriausia ekipai. Tuo tarpu Brandonas darė tai, kas geriau jam ir jo karjerai. Vis dėlto draugais skųstis negaliu. „Šiaulių“ žaidėjai yra linksmi ir palengvina mano legionieriaus duoną.
Linksmų istorijų išduoti negaliu. Sakoma, kad kas nutinka Las Vegase, tas jame ir lieka. Tą patį galiu pasakyti ir apie mūsų rūbinę. Mūsų komanda – labai linksma, todėl nutinka tikrai daugybė linksmų dalykėlių :). Linksmiausio vyruko išskirti negalėčiau. Visi turime gerą humoro jausmą ir juo šauniai dalijamės.
Nors yra viena istorija… Na, esu neapsakomos tvarkos šalininkas. Viską stengiuosi daryti švariai ir organizuotai. Pavyzdžiui, mano persirengimo spintelė. Viskas joje sudėta tvarkingai. Tuo tarpu mano kaimynas tuo pasigirti negali. Nenoriu minėti vardų (Tai - Arvydas Šikšnius), bet jis į spintelę tiesiog mėto visus savo daiktus. Visuomet jam priekaištauju dėl netvarkos spintelėje. Laimei, Arvydas priėmė kritiką ir jo spintelė dabar beveik tokia pat tvarkinga kaip mano!
Vieną vakarą valgydamas kinų maistą, aš, Arvydas bei kitas komandos draugas (tebūnie jis išlieka anonimas) diskutavome apie tatuiruotes, kurias ketiname pasidaryti ateityje. Neįvardijamas žaidėjas pasakojo, kaip jis norėtų ant savo pečių išsitatuiruoti sparnus. Susižvalgėme su Arvydu ir prapliupome juokais: "Turi omeny, viščiuko sparnelius?" Nuo to laiko kiekvieną mielą dieną tą žaidėją vadiname "Viščiuko sparneliais". Dabar jis labai gailisi, mums tai papasakojęs.
O laisvalaikiu tiesiog ilsiuosi – žiūriu filmus, miegu. Sezonas labai ilgas, sunkus ir varginantis, todėl svarbu skirti laiko ir poilsiui. Lietuvaitės – labai gražios. Tiesa, mano akimis, jos grožiu mano merginai neprilygsta.
Norėdami komentuoti prisijunkite.