"Šiauliai" į Estiją išvyko išretėjusiomis gretomis

Gruodžio 8 d., 14:42
sireika antanas 08
sireika antanas 08
Šaltinis: BC Šiauliai

Ketvirtadienį "Šiaulių" komanda išvažiavo į Estiją, kur kausis su Tartu ir Talino klubais. "Širdis - nerami, nes traumos ir ligos labai išretino mūsų gretas", - sakė komandos treneris Antanas Sireika.

"Rungtynės su Maskvos srities "Triumf" ir Palangos "Nagliu" parodė, kaip komandai trūksta rankos lūžį besigydančio Vyto", - apie Vytauto Šarakausko netektį kalbėjo treneris Antanas Sireika.

Tačiau tuo galvosūkiai treneriui nepasibaigė - nuo savaitgalio raumą gydosi Edvinas Ruzgas, o Mindaugą Žukauską šią savaitę pakirto virusinė infekcija. Abu krepšininkai išvažiavo į Estiją, bet kiek įstengs padėti komandai, neaišku. Sprendimą rungtynių dieną priims patys žaidėjai ir komandos gydytojas.

E.Ruzgas susižeidė per mačą su "Triumf" - krisdamas ant parketo smarkiai susitrenkė šoną. Tyrimai parodė, kad puolėjui niekas nelūžo, bet veriantis skausmas jam neleido treniruotis. Komandos gydytojas krepšininkui leidžia skausmą ir uždegimą malšinančius vaistus.

REKLAMA

Komandos kapitonui M.Žukauskui antradienį popiet staiga pakilo aukšta temperatūra. Virusinę infekciją apmalšinti pavyko medikamentais.

"Situacija tikrai nėra gera, nes varžovai laukia labai rimti. Norėtųsi neišklysti iš pergalių BBL čempionate kelio, - prieš išvyką kalbėjo A.Sireika. - Tikiuosi, kad esame jau pakankamai užsigrūdinę ir kompensuosime susižeidusių ar sergančių žaidėjų indėlį".

Penktadienį 19 val. "Šiauliai" (7 pergalės/0 pralaimėjimų) stos į dvikovą su Tartu ekipa (3/6), o šeštadienį nuo 19 val. pradės mūšį su Talino "KalevCramo" (5/4).
 

komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Palaikyk savo komandą