0

Sh.Shieldsas nuvedė Milano klubą iki užtikrinto revanšo ketvirtfinalyje (1)

Gegužės 14 d., 23:20
Sh.Shieldsas buvo sunkiai sulaikomas

Italijos pirmenybių ketvirtfinalyje po skaudžios nesėkmės atsitiesti pavyko Milano „EA7 Emporio Armani“ ekipai.

Ettore Messinos auklėtiniai namie 104:93 (35:20, 30:28, 22:16, 17:29) nugalėjo Trento „Dolomiti Energia“ ir išlygino serijos rezultatą – 1:1.

Šeimininkai šįkart anksti griebė jautį už ragų, dar pirmajame kėlinyje atsiplėšdami 35:20. Vėliau jie buvo pabėgę dar toliau ir užtikrintai kontroliavo rungtynes, tik paskutinėmis minutėmis leisdami varžovams kiek priartėti.

Pagrindiniu pergalės kalviu tapo Shavonas Shieldsas – 23 minutės, 28 taškai (6/9 dvitaškių, 5/7 tritaškių, 1/1 baudos metimo), 3 atkovoti, prarastas ir 3 perimti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai, pražanga, 5 išprovokuotos varžovų pražangos ir net 37 naudingumo balai.

18 taškų į revanšą įnešė Nicolo Melli (9/10 dvitaškių, 6 atk. kam.), 11 – Devonas Hallas, po 10 – Nikola Mirotičius ir Kyle’as Hinesas.

Svečiams po 22 taškus surinko Kamaras Baldwinas (6/7 dvitaškių, 7 rez. perd.) ir Prentissas Hubbas (5/13 tritaškių), 10 – Mattas Mooney (3/4 tritaškių, 4 klaidos).

„Dolomiti Energia“ išlaikė pirmosiose rungtynėse perimtą namų aikštės pranašumą – kiti du serijos iki trijų pergalių mačai vyks Trente.

„Ilgoji pertrauka“: Kaukėno klaidos ir kompetencija, Lietuva elite su Maksvyčiu, „Ryto“ abonementai, „Lietkabelio“ likę darbai, 20-mečių pasirodymas ir perspektyvos, žurnalistinė etika dėl situacijos Puerto Rike ir LKL klubų pinigai iš generalinių rėmėjų