0

Serijoje – lygu: L.Dončičių pristabdę „Thunder“ lemiamu metu parklupdė „Mavericks“ (14)

Gegužės 14 d., 08:24
L.Dončičius buvo pristabdytas (Scanpix nuotr.)

Svarbią pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos pusfinalyje iškovojo Oklahomos „Thunder“ ekipa, kuri išvykoje 100:96 (20:30, 23:24, 22:15, 35:27) palaužė Dalaso „Mavericks“ krepšininkus ir išlygino serijos rezultatą 2:2.

Laimėjusi Dalase, Oklahomos ekipa susigrąžino namų pranašumą ir dabar gali uždaryti seriją namuose dviem pergalėmis.

Viskas sprendėsi lemiamu metu: likus 5,5 minutės Dalaso ekipa pirmavo 86:80, tačiau tuomet įvyko lūžis. „Thunder“ spurtavo 16:5 ir po Jaleno Williamso dviejų dvitaškių likus pusantros minutės pirmavo 96:91.

„Mavericks“ nepasidavė: atsakė 3 taškais paeiliui (94:96), apsigynė, o pražangą išprovokavęs Luka Dončičius turėjo progą išlyginti rezultatą, tačiau jo viena bauda buvo netaikli ir skirtumas sumažėjo iki 1 taško (95:96).

Kitoje aikštelės pusėje Chetas Holmgrenas sumetė abi baudas (98:95), o Shai Gilgeousas-Alexanderis gudriai prasižengė. P.J.Washingtonas įmetė tik vieną baudą (96:98), Sh.Gilgeousas-Alexanderis įtvirtino pergalę (100:96).

„Thunder“ sėkmingai pristabdė L.Dončičių. Slovėnas per 42 minutes surinko 18 taškų (4/11 dvit., 2/9 trit., 4/6 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 10 rezultatyvių perdavimų ir 7 klaidas.

Į pergalę Oklahomos ekipą vedę Sh.Gilgeousas-Alexanderis, kurio sąskaitoje per 42 minutes buvo 34 taškai (14/26 dvit., 0/1 trit., 6/6 baud.), 8 atkovoti kamuoliai ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

„Mavericks“: P.J.Washingtonas 21 (5/11 trit., 12 atk. kam.), Luka Dončičius 18 (12 atk. kam., 10 rez. perd., 7 kld.), Derrickas Jonesas 17, Danielis Gaffordas 10 (8 atk. kam.), Kyrie Irvingas 9 (9 rez. perd.).

„Thunder“: Shai Gilgeousas-Alexanderis 34 (14/26 dvit., 8 atk. kam.), Chetas Holmgrenas 18 (9 atk. kam.), Luguentzas Dortas 17 (3/10 trit., 8 atk. kam.), Jalenas Williamsas 14 (9 atk. kam., 6 rez. perd.).