0
08-03, 22:00
0
0

Serija dar nebaigta – „Timberwolves“ pasiekė pirmąją pergalę Vakarų konferencijos finale (30)

Gegužės 29 d., 08:20
A.Edwardsas buvo rezultatyviausias (Scanpix nuotr.)

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos finale pergalę pasiekė Minesotos „Timberwolves“ ekipa, kuri išvykoje 105:100 (27:20, 22:29, 29:24, 27:27) nugalėjo Dalaso „Mavericks“ komandą.

Tai buvo pirmoji Minesotos klubo pergalė šioje serijoje, o „Mavericks“ joje vis dar pirmauja užtikrintai – 3:1.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui vis dar minimaliai priekyje buvo Dalaso klubas (90:89), tačiau tuomet svečiai veržė į priekį – 95:90. Po Anthony Edwardso tritaškio skirtumas šoktelėjo dar labiau (100:92), tačiau Kyrie Irvingas mažino atsilikimą iki 3 taškų – 97:100. Taškus rinko A.Edwardsas ir M.Conley (103:97), o Luka Dončičius pataikė tritaškį su bauda, tačiau jos nerealizavo – 100:103. Galiausiai Nazas Reidas įtvirtino pergalę (105:100), o „Mavericks“ jau nesuspėjo atsakyti niekuo.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo A.Edwardsas – gynėjas per 40 minučių pelnė 29 taškus (9/20 dvit., 2/5 trit., 5/8 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 9 rezultatyvus perdavimus, 6 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Dalaso ekipoje dar vieną trigubą dublį fiksavo L.Dončičius, kuris per 41 minutę pelnė 28 taškus (3/10 dvit., 4/11 trit., 10/12 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, perėmė kamuolį, 3 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Ketvirtajame ketvirtyje L.Dončičius bandė grąžinti intrigą ir pataikė įspūdingą tritaškį su varžovo pražanga, tačiau baudos metimo nerealizavo.

„Prisiimu atsakomybę dėl šių rungtynių. Tiesiog neatidaviau pakankamai energijos.Jie laimėjo vienerias rungtynes. Turime susikaupti jau kitam mačui“, – kalbėjo slovėnas.

Dalaso klubui antroje mačo pusėje itin sunkiai sekėsi pataikyti iš toli – viso „Mavericks“ per 3–4 kėlinius realizavo tik 29 proc. tritaškių.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 29 (10 atk. kam., 9 rez. per.), Karlas-Anthony Townsas 25 (9/13 metimai), Mike’as Conley 14 (7 rez. per.), Rudy Gobertas 13 (10 atk. kam.), Jadenas McDanielsas 10.

„Mavericks“: Luka Dončičius 28 (15 atk. kam., 10 rez. per.), Kyrie Irvingas 16 (1/6 trit.), Jadenas Hardy 13 (3/4 trit.), Danielis Gaffordas 12 (8 atk. kam.), P.J.Washingtonas 10 (2/9 trit.).