Olimpiada
Serbija
0
0

Serbai patiesė Pietų Amerikos čempionus po vieno puikaus kėlinio (8) FOTOGALERIJA, statistika

Rugpjūčio 7 d., 06:59
M.Raduljica puikiai atakavo krepšį (Scanpix nuotr.)

Kaip ir reikėjo tikėtis, Serbijos (1/0) rinktinė pergalingai startavo Rio de Žaneiro olimpiados krepšinio turnyro A grupėje.

Aleksandro Djordjevičiaus kariauna nesunkiai 86:62 (18:14, 26:9, 24:18, 18:21) sutriuškino Pietų Amerikos čempionę Venesuelos (0/1) komandą.

Serbų pergalę lėmė puikiai sužaistas antrasis kėlinys. Iki jo pabaigos likus žaisti dar šešias minutes, venesueliečiai atsiliko septyniais taškais (21:28), tačiau per likusį laiką varžovai jiems leido įmesti vos du taškus.

Per tą atkarpą Bogdano Bogdanovičiaus ir Miroslavo Raduljicos vedami serbai susikrovė užtikrintą persvarą bei šventė lengvą pergalę.

Serbija: Bogdanas Bogdanovičius 19 (3/5 tritaškiai), Miroslavas Raduljica 18 (7/8 dvitaškiai), Milanas Mačvanas 9 (5 atk. kam.), Nemanja Nedovičius 7 (1/4 tritaškiai).

Venesuela: Gregory Echenique (5/7 dvitaškiai, 5 atk. kam.) ir Jose Vargasas (2/7 tritaškiai, 5 atk. kam.) po 12, Nestoras Colmenaresas 11 (6 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: Kaukėno klaidos ir kompetencija, Lietuva elite su Maksvyčiu, „Ryto“ abonementai, „Lietkabelio“ likę darbai, 20-mečių pasirodymas ir perspektyvos, žurnalistinė etika dėl situacijos Puerto Rike ir LKL klubų pinigai iš generalinių rėmėjų