0

Sėkmingas A.Pečiukevičiaus žaidimas neišgelbėjo nuo pralaimėjimo (1)

Spalio 5 d., 20:42
peciukevicius_augustas_11

Nesėkminga rungtynių pabaiga lėmė "Parnu" ekipos su Augustu Pečiukevičiumi ir Osvaldu Matulioniu nesėkmę pirmosiose Baltijos krepšinio lygos (BBL) D grupės rungtynėse. Estijos klubas svečiuose 65:68 (18:10, 17:16, 12:11, 18:31) turėjo pripažinti "Valmiera" krepšininkų pranašumą.

Starto penkete susitikimą pradėjęs A.Pečiukevičius ant parketo iš viso praleido net 37 minutes, per kurias pelnė 17 taškų (7/16 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 3/4 baudos metimai), po krepšiu atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, išprokovavo 5 varžovo pražangas ir surinko 14 naudingumo balų.

O.Matulionis taip pat mačą pradėjo startinėje sudėtyje, tačiau nebuvo toks aktyvus - per 33 minutes puolėjas pelnė 5 taškus (0/3 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė iš varžovo kamuolį ir kartą suklydo.

"Parnu": R.Raadikas (17 atk. kam.) 19, A.Pečiukevičius 17, R.Raapas ir T.Hamarsalu po 9, O.Matulionis 5.

"Valmiera": J.Berzinis (9 atk. kam.) 21, J.Kaufmanis 14, K.Kruminis 13, P.Veselovas 11, A.Butjankovas 5.