Pasibaigęs. 04-26 16:50
Betsafe-LKL
M Basket
81
Rytas
113
Pasibaigęs. 04-26 17:00
Betsafe-LKL
Uniclub Bet-Juventus
75
Žalgiris
96
Pasibaigęs. 04-26 19:00
Betsafe-LKL
Nevėžis-Optibet
80
CBet
102
Pasibaigęs. 04-27 16:50
Betsafe-LKL
Wolves Twinsbet
88
7bet-Lietkabelis
92
Pasibaigęs. 04-27 19:00
Betsafe-LKL
Neptūnas
90
Šiauliai
95
Pasibaigęs. 04-29 18:30
Betsafe-LKL
Rytas
112
CBet
82
Pasibaigęs. 04-29 18:50
Betsafe-LKL
Žalgiris
105
Nevėžis-Optibet
88
Pasibaigęs. 04-30 18:15
Betsafe-LKL
7bet-Lietkabelis
84
Neptūnas
79
Pasibaigęs. 04-30 18:30
Betsafe-LKL
Uniclub Bet-Juventus
94
Wolves Twinsbet
86
Pasibaigęs. 04-30 19:00
Betsafe-LKL
Šiauliai
122
M Basket
96
Rytoj, 16:50
Betsafe-LKL
7bet-Lietkabelis
0
Žalgiris
0
Rytoj, 19:00
Betsafe-LKL
M Basket
0
Uniclub Bet-Juventus
0
05-04, 16:50
Betsafe-LKL
Wolves Twinsbet
0
Rytas
0
05-04, 17:00
Betsafe-LKL
Neptūnas
0
Nevėžis-Optibet
0
05-04, 19:00
Betsafe-LKL
CBet
0
Šiauliai
0
05-06, 18:30
Betsafe-LKL
Šiauliai
0
7bet-Lietkabelis
0
05-06, 19:00
Betsafe-LKL
M Basket
0
CBet
0
05-07, 18:30
Betsafe-LKL
Uniclub Bet-Juventus
0
Rytas
0
05-07, 18:50
Betsafe-LKL
Žalgiris
0
Neptūnas
0
05-07, 19:00
Betsafe-LKL
Nevėžis-Optibet
0
Wolves Twinsbet
0
05-10, 16:50
Betsafe-LKL
Rytas
0
7bet-Lietkabelis
0
05-10, 19:00
Betsafe-LKL
Uniclub Bet-Juventus
0
Šiauliai
0
05-11, 16:00
Betsafe-LKL
Nevėžis-Optibet
0
M Basket
0
05-11, 16:50
Betsafe-LKL
Wolves Twinsbet
0
Neptūnas
0
05-11, 19:00
Betsafe-LKL
CBet
0
Žalgiris
0
05-13, 18:15
Betsafe-LKL
7bet-Lietkabelis
0
CBet
0
05-13, 18:30
Betsafe-LKL
Rytas
0
Šiauliai
0
05-14, 18:30
Betsafe-LKL
Uniclub Bet-Juventus
0
Nevėžis-Optibet
0
05-14, 18:50
Betsafe-LKL
Žalgiris
0
Wolves Twinsbet
0
05-14, 19:00
Betsafe-LKL
Neptūnas
0
M Basket
0

Savaitės citatų dešimtukas: J.Plazos ir Z.Lukičiaus žodžių karas, V.Spanoulio palyginimas su M.Jordanu ir M.Petravičiaus ateities planai

Gegužės 19 d., 14:19
R.Kurtinaitis sunkiai suvokė, iš kur „Lietuvos rytas“ ištraukė M.Palacio ir P.O'Bryantą (Scanpix)
Šaltinis: Krepsinis.net

Portalas Krepsinis.net tęsia rubriką – „Savaitės citatų dešimtukas“. Pateikiame jums įdomiausius, linksmiausius, reikšmingiausius ir skambiausius praėjusios savaitės pasisakymus.

Citatų neketiname numeruoti ir skirstyti į konkrečias vietas. Geriausios savaitės citatos vardą paliekame jūsų teismui.

Martynas Gecevičius: „Negi dabar nesidžiaugsiu su komanda? Tai būtų nenormalu. Aš džiaugiuosi ir esu labai laimingas“

Snaiperis iš Lietuvos antrą sezoną iš eilės tapo Eurolygos čempionu. Nors aikštėje jis pasirodo itin retai, tai iš jo neatėmė noro džiaugtis kolekciją papildžiusiu dar vienu stipriausio Senojo žemyno turnyro trofėjumi.

Rimas Kurtinaitis: „Iš kur „Lietuvos ryto“ vadovybė iškasė Miltoną Palacio ir Patricką O‘Bryantą? Jie apskritai neegzistuoja Europos krepšinio žemėlapyje“

Buvęs Vilniaus klubo vyriausiasis treneris sunkiai galėjo suvokti, kokiu sostinės komandos vadovai sudarė sutartis su šiais amerikiečiais. R.Kurtinaitis įsitikinęs, kad už tokį patį biudžetą buvo galima surinkti konkurencingesnę „Lietuvos ryto“ sudėtį.

REKLAMA

Marko Popovičius: „Žalgirį“ paliksiu dėl besikartojančios blogos situacijos

Legionierius iš Kroatijos priverstas palikti Kauno klubą dėl tos pačios priežasties – „Žalgirį“ slegiančių finansinių sunkumų. Snaiperio teigimu, jis negalės rungtyniauti dar dešimt metų, todėl privalo galvoti ir apie savo ateitį.

Pero Antičius: „Antroje mačo dalyje Vassilis Spanoulis sužaidė kaip Michaelas Jordanas“

Pirėjo „Olympiacos“ lyderis Eurolygos finale prieš Madrido „Real“ iki didžiosios pertraukos atrodė kaip nesavas – 0 taškų, visi pramesti metimai ir neigiamas naudingumo koeficientas. Tačiau visu gražumu antroje rungtynių dalyje atsiskleidęs graikas ne tik taikliais metimais (22 taškai, 5/6 tritaškiai – Krepsinis.net) „nužudė“ „Karališkąjį“ klubą ir tapo Eurolygos čempionu, bet ir tapo naudingiausiu finalo ketverto žaidėju.

Kazys Maksvytis: „Dievas myli kantriuosius“

Strategas kartu su Klaipėdos „Neptūnu“ iškovojo skambiausią pergalę tiek savo karjeroje, tiek klubo istorijoje – tapo Lietuvos krepšinio lygos bronzos medalių laimėtoju. K.Maksvytis po triumfo sakė, kad, nors sezonas buvo labai sunkus, pareikalavęs daug darbo ir pastangų, tokia sezono pabaiga ir pergalingas šampanas viską atpirko.

REKLAMA

Zoranas Lukičius: „Prie tokio teisėjavimo ir Pirėjo „Olympiacos“ nebūtų laimėjusi rungtynių“

Žemutinio Naugardo „Nizhny Novgorod“ vyriausiasis treneris po antrųjų VTB Vieningosios lygos ketvirtfinalio serijos rungtynių, kurias Rusijos klubas „Žalgiriui“ pralaimėjo 62:66, reiškė didelį nepasitenkinimą mačo arbitrais ir buvo įsitikinęs, kad net ir Eurolygos čempionai nebūtų galėję išsivežti pergalės iš „Žalgirio“ arenos.

Joanas Plaza: „Jei kažkas mano, kad didelį skirtumą sudaro baudų metimai ir apie tai daug kalba, turbūt nelabai išmano krepšinį“

„Žalgirio“ strategą išvedė iš kantrybės Z.Lukičiaus pasisakymas, jog teisėjai akivaizdžiai palaikė žalgiriečius ir dėl to jie metė daugiau baudos metimų (35 prieš 10). Ispano manymu tai yra tik nevykęs pasiteisinimas ir visiškas krepšinio neišmanymas.

Mindaugas Žukauskas: „25-erių nesulaukę žaidėjai dar gali vadintis jaunimu“

„Mažeikių“ komandos strategas Aloyzas Rudys viename iš interviu tvirtino, jog 22–24 metų sulaukę krepšininkai negali būti laikomi jaunimu. Tuo tarpu nuo šio sezono „Šiaulių“ klube vadybininku besidarbuojantis buvęs ilgametis šios komandos žaidėjas M.Žukauskas turi kiek kitokią nuomonę. Remdamasis savo patirtimi jis teigė, kad tokio amžiaus krepšininkai yra dar jauni, nors iš jų reikalaujama labai aukštų rezultatų.

REKLAMA

Jonas Mačiulis: „Nacionalinė komanda mums yra privalomas dalykas“

Nors vienas iš Atėnų „Panathinaikos“ lyderių dar nesulaukė Lietuvos rinktinės vyriausiojo trenerio Jono Kazlausko kvietimo, puolėjas įsitikinęs, kad vasarą apsivilks nacionalinės komandos aprangą, nes tai yra lyg pareiga.

Marijonas Petravičius: „Anksčiau ar vėliau norėčiau darbuotis krepšinyje“

Buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas praėjusią vasarą paskelbė apie karjeros pabaigą, tačiau nuo krepšinio atitrūkti visiškai neketina ir pastaruoju metu rimtai svarsto galimybę pradėti trenerio darbą.

„Ilgoji pertrauka“: „Žalgirio“ tarpsezonis: kurie žaidėjai liks, kas turėtų išvykti ir kokie matomi kandidatai papildyti sudėtį

komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Eurolyga