S.Obradovičius: mentaliai nebuvome pasirengę žaisti VIDEO interviu

Kovo 29 d., 22:04
S.Obradovičius po rungtynių buvo nusivylęs (BNS nuotr.)
S.Obradovičius po rungtynių buvo nusivylęs (BNS nuotr.)
Rokas Liolaitis

Kauno „Žalgiris“ antrą kartą šį sezoną metė rimtą iššūkį Monako „AS Monaco“ žvaigždynui ir antruoju bandymu namie varžovus palaužė.

Po rungtynių varžovų strategas Saša Obradovičius buvo nusivylęs savo auklėtiniais, nors neskubėjo visų problemų karti ant neseniai suspenduoto Mike’o Jameso pečių.

„Sveikinimai „Žalgiriui“, ne tik dėl šios pergalės, linkiu jiems dėl tokios komandinės dvasios, gerbėjų ir istorijos patekti į atkrintamąsias. Kitas dalykas, jei nori žaisti atkrintamosiose, o mums šiandien buvo atkrintamųjų lygio rungtynės, siekiame namų aikštės pranašumo... Tai nėra teisingas kelias. Neatsakėme jiems, praradome savo agresiją, nebuvome aštrūs, neįmetėme lengvų metimų, mentaliai nebuvome pasirengę žaisti. Nežinau priežasčių, kodėl taip nutiko, stengsimės tai pamiršti, nes dar reikia ginti namų aikštės pranašumą, po dviejų dienų turėsime kitas rungtynes. Atsakas turės būti greitas ir stiprus. Gerokai stipresnis nei tai, ką parodėme šiandien“, – teigė strategas.

REKLAMA

– Galite įvertinti Mike’o Jameso nusiteikimą šioms rungtynėms?

– Jis žaidė neblogai. Dabas viskas yra kiek kitaip, lyginant su ankstesniu periodu. Jis turi prisitaikyti prie naujos situacijos. Rūbinėje jis yra labai pozityvus ir stengiasi padėti. Komandos chemija kiek pasikeitė lyginant su tuo, kas buvo anksčiau. Dabar turime ieškoti naujų penketų, kurie veiktų. Gynyboje jis dirbo gerai, o puolime dar turės sugrįžti į savo lygį.

REKLAMA

– „Žalgiris“ daug taškų pelnė greitose atakose, kodėl nepavyko to sustabdyti?

– Dėl mūsų pačių prasto puolimo. Sakiau, kad žaidžiant nesusikoncentravus, trūkstant aštrumo, stokojant greičio ir klystant lygiose vietose, varžovai pavers tai taškais. Visą sezoną su tuo tvarkėmės gerai, bet šiandien klydome dažnai. Net kai galėjome perlaužti rungtynes, klydome ir suteikėme varžovams pasitikėjimo, lengvų taškų, o jie pataikė ir sunkius metimus.


komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
NBA