Š.Jasikevičius apie neįprastą dvigubos savaitės tvarkaraštį: jokio skirtumo (4) VIDEO interviu

Lapkričio 20 d., 18:03
Š.Jasikevičius pokyčius vertina neutraliai (BNS nuotr.)
Š.Jasikevičius pokyčius vertina neutraliai (BNS nuotr.)
Rokas Liolaitis

Tris pralaimėjimus paeiliui Eurolygoje patyręs Kauno „Žalgiris“ neturės daug laiko persigrupuoti – jau ketvirtadienį laukia namų mačas prieš Belgrado „Crvena Zvezda“.

Treniruočių salėje prieš stratego Šarūno Jasikevičiaus pasikalbinimą plušo Marius Grigonis. Vis dėlto treneris dėl gynėjo situacijos optimizmo nekėlė, o ir dėl neįprastos dvigubos Eurolygos savaitės, kai abu mačai žaidžiami namie, galvos itin nekvaršino.

„Na kaip, tas Eurolygos žingsnis yra lygus, komandoms bus daugiau mažiau tas pats. Dabar mes turime kažkokį pranašumą, po mėnesio viskas apsivers. Iš klubo pusės negaliu atsakyti. Jie bijojo dėl bilietų, kiek girdėjau, ar išpirks dvi rungtynes per savaitę. Net nežinau, kaip seksis išparduoti“, – teigė specialistas.

REKLAMA

– Žaidimo prasme, ką reiškia du kartus namie žaisti?

– Jokio skirtumo. Vis tiek viską reikia savyje žiūrėti, ar esi pasiruošęs, ar gali kažką daryti, ar gali žaisti su ta energija. Su energija viskas yra aišku, tau niekur skristi nereikia, varžovai skrenda, tau reikia rodyti begalinę energiją, bet vakar to nepadarėme. Pradėjome per vėlai ir, kaip ir sakiau per konferenciją, tai jaudina labiausiai.

– Ta energija ir bus didžiausias akcentas prieš rytojaus dvikovą?

– Taip, nuo jos viskas prasideda. Visų pirma yra energija, nusiteikimas, pastangos ir tik po to – taktika, mes jau šnekame tą patį per tą patį.

– „Crvena Zvezda“ pagal daugelį statistikos rodiklių yra arti „Žalgirio“, ar galima įžvelgti panašumų ir žaidime?

– Pagal tuos visus dalykus mes su jais esame tie, kurie paskutiniai renkasi talento atžvilgiu ir taip toliau, bet niekam neįdomūs šitie dalykai. Reikia žaisti ir reikia „nuiminėti“ tuos skaičius varžovų. Taip, tie skaičiai šį kartą nėra patys geriausi, bet kai „Panathinaikos“ atvažiuoja su 87 taškų vidurkiu ir sumeta 86, mes daug neišlošime. Kai „Crvena Zvezda“ atvažiuoja su septyniasdešimt keliais taškais, ta riba, ant kurios turime juos laikyti, yra apie 70. Nebent mes turime kažkokį fantastinį vakarą puolime. Reikia daugiau fiziškumo bei daugiau ir greičiau subręsti, rodyti tą brandą ilgomis atkarpomis per visas 40 minučių.

REKLAMA

– „Crvena Zvezda“ yra viena mažiausiai taškų praleidžiančių ekipų, kokios užduotys bus puolime?

– Jei imant individualiai, jų gretose yra labai daug gerai besiginančių krepšininkų, Lazičius, Jenkinsas, Brownas, atsarginiai išėję taip pat gerai dirba gynyboje. Po krepšiu stovi du nelabai mobilūs, bet labai gerai krepšį iš arti ginantys aukštaūgiai, reikia juos išjudinti, ištraukti, judėti prieš juos. Tai tikrai gerai besiginanti komanda.

– Matėme sportuojantį Marių Grigonį, galima suprasti, kad gerėja jo situacija?

– Geriau tai tikrai nėra.

– Procentaliai vertinant, kokios yra jo galimybės?

– Manau, jis bandys žaisti, bet vėl tik su įdūrimu. Po šios savaitės priiminėsime sprendimus.

Užsisakyk Telia TV sporto paketą ir visas Eurolygos rungtynes stebėkite tiesiogiai HD raiška

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


4 komentarai
Naujausi komentarai (4)
Geriausiai ivertinti (4)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti