0

Š.Jasikevičiaus auklėtiniai pralaimėjo dramą Milano ekipai (18)

Sausio 11 d., 23:56
R.Jokubaitis sužaidė gerą mačą (Euroleague.net)

Antrąją nesėkmę iš eilės Eurolygoje patyrė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos „Barcelona“ (15/4) ekipa su Roku Jokubaičiu, kuri namuose 73:75 (14:14, 14:20, 26:13, 19:28) nusileido Milano „AX Armani“ (11/6) krepšininkams.

„AX Armani“ ekipa sugebėjo perimti iniciatyvą antrojo kėlinio antroje dalyje, kai laimėjo atkarpą 8:1 ir atitrūko (32:25), o pirmąją mačo dalį baigė pirmaudama 34:28.

Po didžiosios pertraukos „Barcelona“ sugrįžo į priekį po spurto 7:0 – 37:36. Toliau sėkmingai žaidę šeimininkai rengė sėkmingas atakas ir dar 8 taškai be atsako leido įgyti jau 9 taškų atotrūkį – 47:38. Kėlinys pasibaigė katalonams pirmaujant 54:47.

Ketvirtajame ketvirtyje prabėgus 5 minutėms „AX Armani“ panaikino turėtą deficitą – 56:56. Likus 3 minutėms vis dar buvo lygu (65:65), tačiau svečiai pelnė 5 taškus iš eilės – 70:65. Šeimininkai po Kyle‘o Kuričiaus tritaškio įtampos lygį pakėlė iki maksimalaus – 70:71. Likus 12 sek. Malcolmas Delaney pataikė tritaškį, bet Nikola Mirotičius iškart atsakė tuo pačiu – 73:74.

Likus 4,9 sek. pražanga sustabdytas Nicolo Melli pataikė tik vieną baudą – 75:73. Lemiama ataka priklausė „Barcelona“ ekipai, bet Nicolasas Laprovittola prametė tritaškį, kuris galėjo atnešti pergalę.

22 minutes žaidęs R.Jokubaitis pelnė 11 taškų (4/7 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), sugriebė 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, suklydo 1 kartą, 2 sykius prasižengė ir surinko 16 naudingumo balų.

„Barcelona“: Kyle‘as Kuričius 22 (3/4 tritaškiai, 5 atk. kam., 29 naud. bal.), Nikola Mirotičius 18 (3/5 tritaškiai), Brandonas Daviesas ir Rokas Jokubaitis po 11.

„AX Armani“: Sergio Rodriguezas 18 (4/6 tritaškiai), Malcolmas Delaney 15 (4/5 tritaškiai), Nicolo Melli, Devonas Hallas, Kyle‘as Hinesas ir Benas Bentilas po 8.

„Ilgoji pertrauka“: Lietuvos agentų darbas, vertę pakėlę LKL lietuviai, LKF galimybės „įpirkti“ aukšto lygio žaidėją, krepšininkų ilgaamžiškumas, nutekanti informacija iš klubų ir 3x3 rinktinių galimybės