0
08-03, 22:00
0
0

S.Curry vedami „Warriors“ tik paskutinę minutę įveikė autsaiderių pasipriešinimą (1)

Gruodžio 7 d., 09:54
S.Curry tempė komandą link pergalės (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) nelengvą pergalę pasiekė San Fransisko „Golden State Warriors“ (10/11) ekipa.

„Kariai“ savo arenoje tik po atkaklios kovos 110:106 (22:26, 26:29, 34:31, 28:20) palaužė Portlando „Trail Blazers“ (6/14).

Svečiai tris kėlinius pirmavo bei atsitiesė po lemiamo ketvirčio duobelės, kai likus minutei iš toli pataikė Matisse’as Thybulle’as – 104:105. Vis dėlto apsigynus kamuolį prarado Toumani Camara, Stephenas Curry už tai nubaudė tritaškiu. Rungtynes uždarė Klay’aus Thompsono baudų metimai.

S.Curry per 34 minutes surinko 31 tašką (3/5 dvitaškių, 5/13 tritaškių, 10/11 baudų metimų), atkovojo 5 ir prarado 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei 2 sykius prasižengė.

„Warriors“ kovą dėl kamuolių laimėjo 50:40, tačiau negalėjo remtis pagrindiniu savo ginklu (tritaškiai krito 29 procentų taiklumu, 10/34) bei klydo gerokai dažniau už varžovus (17:10).

Po smulkių traumų į rikiuotę grįžę Andrew Wigginsas ir Chrisas Paulas šiame mače itin efektyvūs nebuvo. Tandemas surinko 11 taškų, tačiau prastai atakavo „iš žaidimo“ (4/16 metimų).

Portlando ekipoje išsiskyrė Shaedono Sharpe’o ir Anfernee Simonso tandemas, sumetęs 10 tritaškių bei surinkęs 54 taškus.

Tryliktąją vietą Vakaruose besidalinantys „Trail Blazers“ namie priims Dalaso „Mavericks“ klubą, vienuoliktų žengiančių „Warriors“ laukia išvyka į Oklahomą.

„Trail Blazers“: Anfernee Simonsas 28 (4 rez. perd., 6/13 tritaškių), Shaedonas Sharpe’as 26 (6 atk. kam., 5 rez. perd., 4/9 tritaškių), Jabari Walkeris 12 (5 atk. kam.), Duopas Reathas 10 (6 atk. kam.), Matisse’as Thybulle’as (3 per. kam., 3/5 tritaškių) ir Scootas Hendersonas (4 rez. perd., 0/3 tritaškių) po 9, Krisas Murray’us (5 atk. kam.) ir Toumani Camara (13 atk. kam., 0/4 tritaškių) po 6.

„Warriors“: Stephenas Curry 31 (5 atk. kam., 5/13 tritaškių), Dario Šaričius (6 atk. kam., 4 klaidos) ir Jonathanas Kuminga (6/6 dvitaškių) po 13, Mosesas Moody 12, Klay’us Thompsonas 11 (5 atk. kam., 1/8 tritaškių), Draymondas Greenas 10 (10 atk. kam., 9 rez. perd.), Andre Wigginsas 9 (3/12 metimų), Kevonas Looney 6 (8 atk. kam.).