0

S.Curry tritaškių lietumi paskandino varžovus (6)

Vasario 12 d., 07:24
S.Curry vėl buvo nesulaikomas (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) ir toliau vargsta Orlando „Magic“ (9/17) ekipa, išvykoje 105:111 (19:29, 36:18, 25:37, 25:27) nusileidusi San Fransisko „Golden State Warriors“ (14/12) klubui.

Traumų kamuojama Orlando ekipa dar vieną smūgį patyrė sužaidus vos 4 minutes, kai kirkšnį susižeidė ir į aikštelę nebegrįžo Frankas Masonas. Šiame mače ir Markelle‘o Fultzo bei Cole‘o Anthony neturėjusi komanda liko tiesiog be įžaidėjų.

Vis dėlto „Magic“ sugebėjo atsitiesti antrajame kėlinyje, per kurį dviženklį deficitą pavertė aštuonių taškų persvara (55:47). „Warriors“ į tai atsakė po ilgosios pertraukos, nors likus žaisti 16 sekundžių po Terrence‘o Rosso tritaškio svečiai atsiliko tik 4 taškais – 105:109. Stephenas Curry realizuodamas baudų metimus įtvirtino savo komandos pergalę.

S.Curry apskritai buvo sunkiai sulaikomas ir per 37 minutes pelnė 40 taškų (4/7 dvitaškių, 10/19 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojo 8, perėmė 4 bei prarado 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei kartą prasižengė.

Snaiperis jau antrą kartą per savaitę sumetė dviženklį tritaškių skaičių, anksčiau subombardavęs Dalaso „Mavericks“ krepšį (57 taškai, 11/19 tolimų metimų). Iš viso tokią tritaškių laviną jis paleido jau septynioliktą kartą karjeroje bei pagal šį rodiklį yra neprilygstamas.

Ir toliau byranti Orlando ekipa per aštuonis pastaruosius susitikimus laimėjo vos kartą.

„Magic“: Nikola Vučevičius 25 (13 atk. kam., 5 rez. perd.), Dwayne‘as Baconas (4/7 tritaškių) ir Terrence‘as Rossas (6 atk. kam., 2/8 tritaškių) po 20, Jamesas Ennisas 17 (10 atk. kam.), Chuma Okeke (5 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Khemas Birchas (8 atk. kam.) po 9.

„Warriors“: Stephenas Curry 40 (8 atk. kam., 10/19 tritaškių), Andrew Wigginsas 21 (7 atk. kam.), Kelly Oubre 17 (10 atk. kam.), Mychalas Mulderis 11 (5 atk. kam.), Juanas Toscano-Andersonas 9 (5 atk. kam.), Draymondas Greenas 8 (6 atk. kam., 11 rez. perd.).