0

S.Curry prapliupo tritaškiais, o „Mavericks“ palaužė „Lakers“

liepos 24 d., 08:27
S.Curry pataikė visus 6 tritaškius („Facebook“ nuotr.)

Kontrolinėse rungtynėse prieš Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atnaujinimą susitiko Los Andželo „Lakers“ ir Dalaso „Mavericks“ ekipos.

Dviejų realių pretendenčių į Čempionų titulą akistatoje pergalę šventė „Mavericks“, kurie varžovus įveikė 108:104 (22:29, 22:26, 33:19, 31:30).

Likus žaisti 24 sekundes iki susitikimo pabaigos J.R.Smithas sumažino Los Andželo ekipos atsilikimą iki 2 taškų (102:104), tačiau Delonas Wrightas pataikė baudų metimus ir „Mavericks“ vėl buvo nepavejami vienos atakos metu – 106:102. Nors Quinnui Cookui vėl pavyko surengti greitą ir rezultatyvią „Lakers“ ataką (104:106), bet „Mavericks“ pergalę dėjimu įtvirtino Justinas Jacksonas – 108:104.

„Lakers“ šiame mače per daug nevargino savo lyderių LeBrono Jameso ir Anthony Davio. L.Jamesas aikštėje praleido 15 minučių, per kuria pelnė 12 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. A.Davisas per panašų laiką įmetė taip pat 12 taškų, atkovojo kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Ryškiausia „Mavericks“ žvaigždė Luka Dončičius per 17 minučių pelnė 14 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Ilga pertrauka be krepšinio neturėjo įtakos Setho Curry taiklumui, kuris nors aikštėje išbuvo tik 16 minučių, tačiau per jas realizavo visus 8 metimus „iš žaidimo“ ir mačą baigė su 23 taškais.

„Mavericks“: Sethas Curry 23 (6/6 trit.), Bobanas Marjanovičius 17 (13 atk. kam.), Luka Dončičius 14 (5 atk. kam., 6 rez. per.), Justinas Jacksonas 13 (5 atk. kam.), Maximilianas Kleberas 10.

„Lakers”: JaVale’as McGee ir Quinnas Cookas po 13, LeBronas Jamesas (5 rez. per.) ir Anthony Davisas po 12.

„Ilgoji pertrauka“: Kaukėno klaidos ir kompetencija, Lietuva elite su Maksvyčiu, „Ryto“ abonementai, „Lietkabelio“ likę darbai, 20-mečių pasirodymas ir perspektyvos, žurnalistinė etika dėl situacijos Puerto Rike ir LKL klubų pinigai iš generalinių rėmėjų