S.Babrauskas: apie sirgalių tiradą, apiplėštą automobilį, A.Džikičiaus kontrolę ir liūdną J.Valančiūno ožkos likimą (3) antra „MISsMATCH“ dalis

Sausio 4 d., 09:00
S.Babrauskas pasakojo istorijas
S.Babrauskas pasakojo istorijas
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – antroji „MISsMATCH“ dalis su Steponu Babrausku.

Joje buvęs krepšininkas šnekėjo apie gerą savo bičiulį Mindaugą Lukauskį, iki šiol rodantį puikų žaidimą Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).

„Kėdainiuose augina talentus, nežinau kokius, bet jie negalėjo nieko padaryti. Mindaugui sunku pasirašyti kontraktą, nes visi galvoja, kad jam 42-eji, ką jau. Bet kas pasirašo, tam verta. Tik nesupratau, kodėl jo nepasiliko „Šiauliai-7bet“. Turbūt jie padarė didelę klaidą, žiūrint, kaip jis dabar žaidžia. Reikia išsiaiškinti: arba Mindaugas toks geras, arba LKL tokia bloga, arba mūsų jauni tokie silpni“, – šypsojosi Stepas.

REKLAMA

Jis pokalbyje minėjo ir legendinį žurnalistą Vidą Mačiulį bei jo ilgaamžiškumą.

„Laimėjome universiadą, grįžome į Lietuvą, buvo laivas, pafilmuoti pasikvietėme ir Vidą. Vyko vakarėlis. Išlipome iš laivo, reikia paeiti, Vidas sako: Stepai, panešk kamerą. Galvoju: duok, o ten kokie 35 kilogramai, neduosiu sumeluoti“, – pasakojo jis.

S.Babrauskas per karjerą susidūrė su įvairiomis situacijomis, net kai tekdavo palikti automobilį šalia arenos specialioje zonoje, kur nebūtų išmušti langai. Tiesa, incidentų gyvenime išvengti nepavyko. 

„Yra ir Vilniuje, Šeškinėje, pavogę magnetofoną latviškame mano automobilyje. Atsikeli, reikia važiuoti į Rygą 300 kilometrų, o lango nėra – važiavau su plėvele apdengtu langu, nieko nematydamas“, – pasakojo jis. 

S.Babrauskas gražiais žodžiais minį laikotarpį šalia Rimo Kurtinaičio, su kuriuo iki šiol turi gerą ryšį ir susitinka kartu pažvejoti.

„Aš laimingas, kad mane jaunimo laikais treniravo tokie žmonės kaip Kurtinaitis, Butautas, jie tau viską pasako faktais, įsivaizduok, kaip tave tai įtikina. Tu kitaip įsiklausai į tokius žmones, kai jie tau sako, kad čia – gyvenimo šansas. Dėl ko ir Šaras geras treneris – nes jis viską praėjęs, jis žinojo, kodėl svarbios detalės, iš kurių susideda krepšinis“,–  lygino jis. 

REKLAMA

S.Babrauskui ne tokie pozityvūs atsiminimai liko iš metų šalia trenerio Aleksandro Džikičiaus, kuris iškart pasakė lietuviui, kad nemato jo sudėtyje, o visą komandą norėjo kontroliuoti iki paskutinio žingsnio. 

„Būdavo, nueidavome į naktinį gyvenimą ir matydavau, kaip jis ateidavo prie durų ir jo neįleisdavo. Sakydavo: uždaras vakaras. Klaipėdoje jis buvo užėjęs į klubą ir mus radęs, visą komandą. Aleksandras norėjo žinoti viską, buvo prie to įpratęs“, – sakė Stepas.

Antroje „MISsMATCH“ dalyje:

00:00 Mindaugo Lukauskio dominavimas LKL

05:00 bendravimas su spauda, kai esi „Lietuvos ryto“ dalis

07:45 Vido Mačiulio kameros istorija

09:40 sukrėtusi Stefano Jelovaco mirtis

15:45 kodėl Stepas norėtų gyventi Klaipėdoje?

17:00 atsiskaitymas italų sirgaliams

20:00 apiplėštas automobilis

23:50 tapimas LKL čempionu Kauno halėje

28:00 trenerių motyvacija

33:15 santykiai su Aleksandru Džikičiumi

43:00 gėrimai po rungtynių

46:00 žvejyba su Rimu Kurtinaičiu

50:00 liūdna Jono Valančiūno ožkos pabaiga  

Pirmoji „MISsMATCH“ dalis:

„Ilgoji pertrauka“: gudrybės tausojant Jocytę, Čanako pasisakymas, krepšininkų iškalba ir homoseksualai LKL'e


Gairės: babrauskas
3 komentarai
Naujausi komentarai (3)
Geriausiai ivertinti (3)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti