„Ryto“ sirgaliai teisme teisinosi dėl „Žalgirio“ aistruolių užpuolimo: norėjome tik pagąsdinti (128)

Rugpjūčio 6 d., 15:42
Teisiamųjų suole atsidūrė 18–33 metų vilniečiai (BNS nuotr.)
Teisiamųjų suole atsidūrė 18–33 metų vilniečiai (BNS nuotr.)
Šaltinis: Lrytas

Kaune antradienį prieš teismą stojo 16 sostinės krepšinio komandos „Rytas“ aistruolių, užpuolusių „Žalgirio“ sirgalius. Pastariesiems kliuvo smūgiai į galvą, iš vieno buvo pagrobta kuprinė su mėgstamo klubo atributika, kurią vėliau feisbuke kaip trofėjus patenkinti demonstravo vilniečiai.

Pareigūnus nustebino užpuolikų biografijos – jie nėra užkietėję chuliganai, anksčiau nė vienas neturėjo reikalų su policija. Tarp teisiamųjų – vadybininkas, sporto treneris, karys, technologijų ir dizaino studijas kremtantis jaunuolis.

„Pagąsdinti“ žalgiriečių gerbėjus sumanę Vilniaus jaunuoliai feisbuke susitarė, kada ir kur atvykti į Kauną. Maždaug 20 užpuolikų susitiko sostinės degalinėje – visi susėdo į keturis automobilius ir išvyko link Kauno.

Savo kaltę pripažino 14 iš 16 užpuolikų. Vienas iš jų nusikaltimo metu buvo 17-metis, bet dabar jis jau yra sulaukęs pilnametystės.

REKLAMA

„Norėjome tik pagąsdinti „Žalgirio“ sirgalius“, – prispirti įrodymų aiškino chuliganai, tačiau pareigūnai jų versijomis nepatikėjo.

Antradienį teisme „Ryto“ fanai davė parodymus – nuo pusės dešimtos prasidėjusios apklausos tęsėsi ir po pietų. Jiems gresia iki 2 metų nelaisvės. Tiesa, mušeikų advokatai prašo taikyti jiems ne baudžiamąją, o administracinę atsakomybę dėl nedidelio chuliganizmo, kuri yra gerokai švelnesnė. Tokiu atveju užpuolikai atsipirktų palyginti menkomis baudomis.

Teisiamųjų suole atsidūrė 18–33 metų vilniečiai.

Vygandas Trainys, lrytas.lt

„Ilgoji pertrauka“: „Lietkabelio“ komplektacija, LKL žaidėjas „Žalgiriui“, V.Carterio sveikinimas Žiemeliui ir ar P.Milleris būtų padėjęs žalgiriečiams


128 komentarai
Naujausi komentarai (128)
Geriausiai ivertinti (128)
PRO komentarai (7)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys