„Ryto“ sirgaliai teisme teisinosi dėl „Žalgirio“ aistruolių užpuolimo: norėjome tik pagąsdinti (128)

Rugpjūčio 6 d., 15:42
Teisiamųjų suole atsidūrė 18–33 metų vilniečiai (BNS nuotr.)
Teisiamųjų suole atsidūrė 18–33 metų vilniečiai (BNS nuotr.)
Šaltinis: Lrytas

Kaune antradienį prieš teismą stojo 16 sostinės krepšinio komandos „Rytas“ aistruolių, užpuolusių „Žalgirio“ sirgalius. Pastariesiems kliuvo smūgiai į galvą, iš vieno buvo pagrobta kuprinė su mėgstamo klubo atributika, kurią vėliau feisbuke kaip trofėjus patenkinti demonstravo vilniečiai.

Pareigūnus nustebino užpuolikų biografijos – jie nėra užkietėję chuliganai, anksčiau nė vienas neturėjo reikalų su policija. Tarp teisiamųjų – vadybininkas, sporto treneris, karys, technologijų ir dizaino studijas kremtantis jaunuolis.

„Pagąsdinti“ žalgiriečių gerbėjus sumanę Vilniaus jaunuoliai feisbuke susitarė, kada ir kur atvykti į Kauną. Maždaug 20 užpuolikų susitiko sostinės degalinėje – visi susėdo į keturis automobilius ir išvyko link Kauno.

Savo kaltę pripažino 14 iš 16 užpuolikų. Vienas iš jų nusikaltimo metu buvo 17-metis, bet dabar jis jau yra sulaukęs pilnametystės.

REKLAMA

„Norėjome tik pagąsdinti „Žalgirio“ sirgalius“, – prispirti įrodymų aiškino chuliganai, tačiau pareigūnai jų versijomis nepatikėjo.

Antradienį teisme „Ryto“ fanai davė parodymus – nuo pusės dešimtos prasidėjusios apklausos tęsėsi ir po pietų. Jiems gresia iki 2 metų nelaisvės. Tiesa, mušeikų advokatai prašo taikyti jiems ne baudžiamąją, o administracinę atsakomybę dėl nedidelio chuliganizmo, kuri yra gerokai švelnesnė. Tokiu atveju užpuolikai atsipirktų palyginti menkomis baudomis.

Teisiamųjų suole atsidūrė 18–33 metų vilniečiai.

Vygandas Trainys, lrytas.lt


128 komentarai
Naujausi komentarai (128)
Geriausiai ivertinti (128)
PRO komentarai (7)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti