„Rytas“ ir „Neptūnas“ sužinojo varžovus FIBA Čempionų lygoje (40)

liepos 15 d., 11:45
FIBA Čempionų lygoje ištraukti burtai (FIBA nuotr.)
FIBA Čempionų lygoje ištraukti burtai (FIBA nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Trečiadienį Ženevoje ištraukti FIBA Čempionų lygos burtai, kurių metu savo varžovus sužinojo Vilniaus „Rytas“ ir atrankoje kovosiantis Klaipėdos „Neptūnas“.

Pirmajame etape Tomo Gaidamavičiaus treniruojamos ekipos laukia susitikimas su Londono „Lions“ klubu iš Didžiosios Britanijos, kuris prabėgusiame sezone reguliariajame sezone buvo antras. Jeigu klaipėdiečiams pavyks įveikti pirmąjį etapą, antrajame jų lauks Botevgrado „Balkan“ ir Vieningoje lygoje besivaržančios Minsko „Cmoki“ poros laimėtojas.

Tuo tarpu Donaldo Kairio auklėtiniai pateko į pajėgiausią grupę, kurioje bus ir Sasario „Dinamo“, kurios garbę gins buvęs vilniečių kapitonas Eimantas Bendžius. Taip pat laukia grėsmingoji Tenerifės „Iberostar“ ir iš Europos taurės persikėlusi Stambulo „Galatasaray“. Mažiau pavojingos, bet taip pat pajėgios Strasbūro SIG bei Atėnų „Peristeri“, o ryškiausia autsaiderė yra Rygos VEF, kuri praėjusiame sezone per 14 turų pasiekė vos 1 pergalę. Paskutine grupės ekipa taps atrankos 12 poros laimėtoja, o čia favorite tai padaryti yra laikoma Tel Avivo „Hapoel“.

REKLAMA

Atrankos poros Atrankos poros

Atrankos pirmasis etapas

1 pora: Aleksandrovaco „Igokea“ (Bosnija ir Hercegovina) – Klužo Napokos „U-Banca Transilvania“ su Donatu Taroliu (Rumunija) 

2 pora: Botevgrado „Balkan“ (Bulgarija) – Minsko „Cmoki“ (Baltarusija)

3 pora: Salonikų „Iraklis“ (Graikija) – Nikosijos „Keravnos“ (Kipras)

4 pora: Tel Avivo „Hapoel“ (Izraelis) –  Orhuso „Bakken Bears“ (Danija)

5 pora: Londono „Lions“ (Didžioji Britanija) – Klaipėdos „Neptūnas“

6 pora: Monso „Belfius“ (Belgija) – Vloclaveko „Anwil“ (Lenkija)

REKLAMA

7 pora: Dnepropetrovsko „Dnipro“ (Ukraina) –  Grioningeno „Donar“ (Olandija)

8 pora: Lisabonos „Sporting“ (Portugalija) – Friburgo „Olympic“ (Šveicarija)

Pirmasis atrankos etapas vyks rugsėjo 15–18 dienomis.

Antrasis kvalifikacijos etapas:

9 pora: pirmojo etapo 2 poros laimėtojas – 5 poros nugalėtojas (galimai „Neptūnas“)

10 pora: pirmojo etapo 1 poras laimėtojas – 8 poros nugalėtojas

11 pora: pirmojo etapo 3 poros laimėtojas – 7 poros nugalėtojas

12 pora: pirmojo etapo 4 poros laimėtojas – 6 poros nugalėtojas

Grupių sudėtys Grupių sudėtys

REKLAMA

Grupių etapas

A grupė: 12 poros laimėtojas, Tenerifės „Iberostar“, Strasbūro SIG, Sasario „Dinamo“ su Eimantu Bendžiumi, Atėnų „Peristeri“, Rygos VEF, Stambulo „Galatasaray“, Vilniaus „Rytas“.

B grupė: 11 poros laimėtojas, Nimburko ERA, Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“, Dižono JDA, Saragosos „Casademont“, Sombathėjaus „Falco Volcano“, Bursos „Tofaš“, Liublino „Start“.

C grupė: 10 poros laimėtojas, Jeruzalės „Hapoel“ su Deividu Sirvydžiu, Ostendės „Filou“, Ankaros „Turk Telekom“, Burgoso „San Pablo“, Brindizio „Happy Casa“, Limožo CSP, Stambulo „Daruššafaka“.

D grupė:  9 poros laimėtojas (galimai „Neptūnas“), Atėnų AEK, Bambergo „Brose Bamberg“, Holono „Hapoel“, Izmiro „Pinar Karšiyaka“, Bilbao „RetaBet“ su Arnoldu Kulboka, Šolė „Cholet basket“, Bolonijos „Fortitudo“.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


40 komentarai
Naujausi komentarai (40)
Geriausiai ivertinti (40)
PRO komentarai (13)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti