Rusijos klubų dvikovoje – Ch.Kramerio debiutas ir R.Kurtinaičio auklėtinių pergalė (7) FOTOGALERIJA

Lapkričio 7 d., 20:41
Ch.Krameris debiutavo Eurolygoje (Scanpix nuotr.)

Dar vieną pergalę Eurolygoje pasiekė Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (5/2) ekipa, kuri išvykoje 87:73 (28:28, 24:15, 16:17, 19:13) nugalėjo Sankt Peterburgo „Zenit“ (2/5) krepšininkus.

Pirmajame kėlinyje abi komandos pademonstravo, kad puolimas yra svarbesnis už gynybą ir sumetė po 28 taškus – 28:28. Antrajame ketvirtyje dar „Zenit“ pirmavo (35:34), bet „Chimki“ laimėjo atkarpą 16:3 ir susikrovė dviženklį pranašumą (50:38), kuris tik nežymiai aptirpo įpusėjus mačui – 52:43.

Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai ėmė rodyti geresnį žaidimą gynyboje ir tai jiems leido priartėti iki vieno tikslaus metimo – 58:60. Vis dėlto per likusias 4 minutes pasižymėjo vos 2 taškais, o tuo pasinaudoję svečiai vėl atitrūko – 68:60. Paskutiniajame kėlinyje „Zenit“ per 5 minutes sukrapštė vos 3 taškus, o tuo metu oponentai sugebėjo dar labiau atitolti (78:63) ir ramiai užbaigti susitikimą.

Po 8 mėnesius trukusios reabilitacijos ant parketo grįžo buvęs Vilniaus „Ryto“ kapitonas Chrisas Krameris. Amerikietis debiutiniame karjeros mače Eurolygoje per 23 minutes taškais nepasižymėjo (0/2 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), sugriebė 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, išprovokavo pražangą, gavo bloką, sykį suklydo, 2 kartus prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

„Zenit“: Austinas Hollinsas 25 (5/13 tritaškiai), Gustavo Ayonas 9 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Antonas Ponkrašovas 8, Mateušas Poniška (5 atk. kam.), Willas Thomasas (5 atk. kam.) ir Andrew Albicy po 6.

„Chimki“: Devinas Bookeris 20 (2/3 tritaškiai, 7 atk. kam.), Aleksejus Švedas 19 (3/9 tritaškiai, 5 rez. perd.), Anthony Gillas 12, Jonas Jerebko 9.