Rinktinės komentavimo išskirtinumą prisiminęs L.Kunigėlis: būtų įdomu komentuoti tokį „Žalgirį“ – pasiūlymą buvau gavęs (12) antroji „MISsMATCH“ laidos dalis

Rugpjūčio 30 d., 07:55
L.Kunigėlis yra komentavęs 1999 m. „Žalgirio“ mačus
L.Kunigėlis yra komentavęs 1999 m. „Žalgirio“ mačus
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – antroje „MISsMATCH“ laidos dalis su komentatoriumi Linu Kunigėliu. 

Šis papasakojo apie savo patirtį dirbant rinktinėje – tie komentuojant rungtynes, tiek būnant komandos dalimi, kuomet teko dirbti atstovu spaudai. 

Jo kolega Robertas Petrauskas ne sykį yra minėjęs sunkumus, komentuojant rinktinę, kadangi į kritiką yra žvelgiama atidžiai, tačiau L.Kunigėlis išdėstė kiek kitokią savo poziciją. Tiesa, pritarė ir tam, kad kitokia jo patirtis ir ryšis su komanda galėjo lemti ir kitokį požiūrį.

„Nesakyčiau, kad yra jautriai reaguojama. Galbūt tai yra mūsų požiūrių skirtumas. Net vakaruose sporto komentatorius yra šiek tiek kitoje kategorijoje nei eilinis žurnalistas, turintis būti objektyviu. Sporto komentatorius yra televizijos ir su renginiu susijusios organizacijos samdomas žmogus, kurio tikslas – sukurti gerą produktą, kad žmonės patirtų geras emocijas, net jei komandai ir nesiseka. Negali visiškai užmerkti akių į tai, kas vyksta, bet tikslas nuo paprasto žurnalisto skiriasi.

REKLAMA

Žinojau, kad nė vienas rinktinės krepšininkas, mano nuomone, niekada nėra specialiai prametęs baudos ar neatkovojęs kamuolio ar sužingsniavęs. Nė vienas. Pulti jį, kad kažko nepadarė, mano nuomone, nėra etiška ir sąžininga. Juolab man žinančiam, matančiam juos 3 mėnesius ir matant, kaip jie viską aukoja ir trumpina savo klubinę karjerą.

Man visada atrodė, kad komentatorius turi turėti pozityvumo ir atjautos tiems žaidėjams“, – sakė jis. 

Jis pridėjo ir tai, kad turėjo galimybę po ilgos pertraukos vėl komentuoti Kauno „Žalgirį“, tačiau ja nepasinaudojo. Bent kol kas. 

„Be abejojo, būtų įdomu, esu gavęs pasiūlymą, tik dėl kitų darbų ir užimtumo negalėjau to daryti“, – pasakojo L.Kunigėlis.

Antroje „MISsMATCH“ dalyje:

00:20 – apie politikos aptarimo patirtį

03:30 – apie (ne)sunkų rinktinės komentavimą

10:55 – apie ryšį su rinktinės žaidėjais ir treneriais

14:00 – apie įsimintiniausius komentuotus turnyrus, „Žalgirio“ triumfą Eurolygoje ir galimybę komentuoti Kauno ekipos mačus

REKLAMA

20:10 – apie dabartinę Lietuvos rinktinę

Pirma dalis: 

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


12 komentarai
Naujausi komentarai (12)
Geriausiai ivertinti (12)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti