0

„Real“ žengė į Ispanijos čempionato pusfinalį (4)

Gegužės 17 d., 23:30
Madrido komanda laimėjo išvykoje

Ispanijos čempionato ketvirtfinalyje pergalę pasiekė Madrido „Real“ klubas, kuris išvykoje 73:71 (25:18, 18:15, 17:25, 13:13) nugalėjo Las Palmo „Gran Canaria“ krepšininkus.

Likus minutei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Nicolasas Brussino mažino šeimininkų atsilikimą – 71:73. Abiejų ekipų atakos buvo nesėkmingos, o paskutiniam išpuoliui Las Palmo klubas turėjo 16 sekundžių. Vis tik A.J.Slaughterio tolimas metimas skriejo pro šalį ir pergalę šventė Madrido komanda.

Seriją 2:0 laimėjęs Madrido klubas pusfinalyje susitiks su Barselonos „Barcelona“ ir Tenerifės „Lenovo“ poros nugalėtoju.

„Real“ ekipai šiame mače Walteris Tavaresas pelnė 13 taškų (8 atk. kam.), Džananas Musa surinko 12 (6 atk. kam.), Sergio Llullas pridėjo 11 (1/5 trit.), Facundo Campazzo – 10 (5 rez. per.).

Pralaimėjusiems Johnas Shurnas įmetė 19 taškų (7 atk. kam.), Nicolasas Brussino surinko 14 (3/7 trit.), Ethanas Happas – 12 (5/8 dvit.).

Gairės: real, gran canaria