0

„Real“ toliau dominuoja – įveikė K.Nunno vedamą PAO (25)

Gruodžio 7 d., 23:00
Madrido ekipa toliau dominuoja

Pergalę Eurolygoje iškovojo Madrido „Real“ (12/1) klubas, kuris išvykoje 90:78 (24:23, 22:22, 26:10, 18:23) įveikė Atėnų „Panathinaikos“ (6/7) krepšininkus.

Pralaimėjusiems Marius Grigonis per 24,5 minutės surinko 3 taškus (1/4 trit.), 4 atkovotus bei 1 perimtą kamuolį, 3 pražangas ir 3 naudingumo balus.

Nuo nesėkmės PAO neištraukė per du kėlinius 20 taškų sumetęs Kendrickas Nunnas. Jo sąskaitoje iš viso buvo 24 taškai (6/12 dvit., 3/6 trit., 3/3 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 19 naudingumo balų.

Trečiojo kėlinio pradžioje Atėnų klubas dar pirmavo 51:48, tačiau tuomet svečiai iš Madrido surengė galingą spurtą 22:4 ir po Džanano Musos dvitaškio persvara pasiekė 18 taškų (70:52).

Per likusį laiką Atėnų klubas nebeatsigavo.

Nugalėtojams 19 taškų (5/8 dvit., 2/3 trit., 3/4 baud.) ir 23 naudingumo balus surinko Mario Hezonja.

„Panathinaikos“: Kendrickas Nunnas 24 (6/12 dvit., 3/6 trit.), Mathiasas Lessortas 18 (6/11 dvit.), Kostas Mitoglou 15 (7/12 dvit., 9 atk. kam.), Kostas Sloukas 6.

„Real“: Mario Hezonja 19 (5/8 dvit.), Gabrielis Deckas 16 (5 atk. kam.), Džananas Musa 14 (4/9 trit.), Sergio Llullas 11, Walteris Tavaresas 10 (9 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: Kaukėno klaidos ir kompetencija, Lietuva elite su Maksvyčiu, „Ryto“ abonementai, „Lietkabelio“ likę darbai, 20-mečių pasirodymas ir perspektyvos, žurnalistinė etika dėl situacijos Puerto Rike ir LKL klubų pinigai iš generalinių rėmėjų