„Real“ namie išsigelbėjo po J.Carrollo tritaškio paskutinėmis sekundėmis (8) 2 VIDEO, FOTOGALERIJA

Spalio 11 d., 00:03
J.Carrollas ištempė „Real“ (BNS nuotr.)

Sunkią pergalę Eurolygoje pasiekė Madrido „Real“ (2/0), namie 86:85 (22:22, 28:22, 15:21, 21:20) palaužęs Tel Avivo „Maccabi“ (0/2).

Beveik 10 tūkstančių gerbėjų į „WiZink Center“ areną Madride sutraukusios rungtynės buvo itin permainingos – antrajame ketvirtyje į priekį truktelėjo „Real“, trečiajame – „Maccabi“, o ketvirtojo viduryje rezultatas buvo lygus (72:72).

„Status quo“ išsilaikė ir likus žaisti pustrečios minutės, kai Jordanas Mickey rezultatą išlygino, tačiau Elijah Bryanto dvitaškis vėl suteikė pranašumą Tel Avivo klubui (81:79).

Nė viena ekipa ir toliau nepasidavė, o likus žaisti 10 sekundžių į priekį Izraelio ekipą išvedė Scottie Wilbekinas (85:83). Pablo Laso savo auklėtinių išsigelbėjimą mėgino regzti minutės pertraukėlėje.

Buvo galima tikėtis, kad metimo imsis paskutinių sekundžių specialistas Sergio Llullas, tačiau jis numetė kamuolį Jaycee Carrollui, o šis pataikė iš toli, persverdamas rezultatą ir „Maccabi“ palikdamas tik sekundę (86:85). Vis dėlto „Maccabi“ stebuklo nebesukūrė.

Komandos ženkliai išsiskyrė tik dvejose statistikos grafose. „Maccabi“ daug geriau atakavo iš artimų distancijų (22/37, 60 procentų taiklumas), tačiau per visą mačą atliko vos 9 rezultatyvius perdavimus.

Tel Avivo klubas šiame mače turėjo verstis be vieno lyderių Omri Casspi. Bent iš dalies jį pakeisti turėjo starto penkete atsidūręs Yovelis Zoosmanas, tačiau 21-erių puolėjas per 10 sužaistų minučių nenuveikė nieko – aikštelę jis paliko į paliko į statistikos protokolą neįrašęs jokio skaitmens.

Mačui teisėjavo slovėnas Damiras Javoras, italas Carmelo Paternico ir serbas Urošas Obrknezevičius.

„Real“: Jordanas Mickey 16 (8/8 baud. met., 11 atk. kam.), Jaycee Carrollas 14 (4/7 tritaškių), Anthony Randolphas 11, Facundo Campazzo 10 (1/4 dvitaškių, 1/4 tritaškių).

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 22 (4/9 tritaškių), Elijah Bryantas ir Johnas DiBartolomeo (3/7 tritaškių) po 15, Nate‘as Woltersas ir Jake‘as Cohenas po 7.