„Raptors“ pasikvietė iš „Rockets“ atleistą puolėją (2)

Rugpjūčio 15 d., 22:33
K.Wiltjeras tapo J.Valančiūno komandos draugu (Scanpix nuotr.)

Toronto „Raptors“ klubas paskelbė, kad pasirašė vienerių metų kontraktą su Kyle’u Wiltjeru.

24 metų 208 cm ūgio amerikietis praėjusią vasarą sudarė sutartį su Hjustono „Rockets“, tačiau šioje komandoje jis žaidė tik epizodiškai. K.Wiltjeras aikštėje pasirodė 14-oje susitikimų, kuriuose per 3 minutes pasižymėjo 0,9 taško.

Didžiąją praėjusio sezono dalį puolėjas praleido NBA Plėtojimosi lygoje, kur atstovaudamas Rio Grandes „Valley Vipers“ ekipai, vidutiniškai per 36 minutes rinko 20,5 taško (38 proc. trit.), atkovojo 6,4 kamuolio ir atliko 1,7 rezultatyvaus perdavimo.

Į „Clippers“ K.Wiltjeras persikėlė šią vasarą, kai tapo Chriso Paulo mainų dalimi. Los Andželo komanda iškart atsisakė puolėjo paslaugų.

Gairės: nba, raptors, wiltjeras