Olimpiada
Serbija
0
0

R.Sulaimonas ir trečiojo kėlinio spurtas atnešė „Wolves“ pergalę prieš ukrainiečius (124) FOTOGALERIJA

Lapkričio 8 d., 18:00
R.Sulaimonas sužaidė įspūdingai (BNS nuotr.)

Europos taurėje dar vieną pergalę pasiekė Vilniaus „Wolves“ (3/2) ekipa.

Kęstučio Kemzūros auklėtiniai namie 85:71 (24:24, 16:17, 28:16, 17:14) nugalėjo Slabožanskės „Prometey“ (2/4).

Abi komandos mačo pradžioje apsikeitė tolimais metimais – 8:8. Nors Ondrejus Balvinas ir Rashardas Kelly bandė vesti į priekį „Prometey“, Kristupas Žemaitis kiek pristabdė gerą svečių atkarpą. Nepaisant to, skirtumas augo (18:10), bet lyderystę rodęs Rasheedas Sulaimonas varė į neviltį varžovus – 19:22. Būtent jo ketvirtas tritaškis ir 14-asis taškas leido lyginti rezultatą (22:22). Lygu buvo ir po pirmojo kėlinio – 24:24.

Ne kas kitas, o R.Sulaimonas eiliniu tritaškiu atidarė antrąjį kėlinį, tačiau tolimais metimais atsakinėjo ir Ukrainos ekipa. „Wolves“ atrėmė varžovų bandymus pabėgti, kol dviejų taškų metimo nerealizavo Issufas Sanonas – 36:33. Vis tik Christianas Mekowulu grąžino persvarą Vilniaus komandai (37:36), o po antro ketvirčio atsiliko minimaliai – 40:41.

Po ilgosios pertraukos „Wolves“ grįžo solidžiai – Tre’Shawno Thurmano dvitaškis su pražanga leido įgyti dviženklę persvarą (55:45). Čia šeimininkai nesustojo ir po dviejų varžovų klaidų paeiliui Rasheedo Sulaimono dvitaškiu atsiplėšė 65:49. „Prometey“ į tai atsakė dviem tritaškiais, o gerą ketvirtį „Wolves“ uždarė dviem netaikliais metimais (68:57).

Vaidas Kariniauskas tritaškiu dar labiau padidino atstumą tarp komandų, kurį vėliau palaikė ir R.Sulaimonas (81:66). Ukrainos klubas rankas nuleido dar likus žaisti keturias minutes, kai į aikštę žengė rezerviniai komandos žaidėjai.

R.Sulaimonas per 29 minutes suvertė 30 taškų (4/10 dvitaškių, 6/9 tritaškių, 4/4 baudų metimų), atkovojo 2, perėmė 3 ir prarado kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas, pats kartą pažeidė taisykles ir surinko 36 naudingumo balus.

Ukrainos komandai priklauso, bet traumuotas yra Arnoldas Kulboka, o trenerių štabe dirba Mantas Šernius su Mantu Valčiukaičiu.

Kitas Europos taurės mačas „vilkų“ laukia lapkričio 15-ąją, kai namie bus priimama Venecijos „Umana Reyer“ (2/4) ekipa.

„Wolves“: Rasheedas Sulaimonas 30 (6/9 tritaškių, 7 rez. perd., 3 per. kam.), Christianas Mekowulu 15 (7 atk. kam.), Tre'Shawnas Thurmanas 13 (6 atk. kam., 1/6 tritaškių), Kristupas Žemaitis 9, Vaidas Kariniauskas 8 (5 atk. kam., 3 rez. perd.).

„Prometey“: Marcusas Keene'as 17 (3/6 tritaškių, 5 rez. perd., 4 klaidos), Calebas Agaba (5 atk. kam., 4 klaidos) ir Ondrejus Balvinas (5 atk. kam., 4 klaidos, 3 blokai) po 10, Davonas Reedas 9 (9 atk. kam., 3/8 tritaškių).

„Ilgoji pertrauka“: Kaukėno klaidos ir kompetencija, Lietuva elite su Maksvyčiu, „Ryto“ abonementai, „Lietkabelio“ likę darbai, 20-mečių pasirodymas ir perspektyvos, žurnalistinė etika dėl situacijos Puerto Rike ir LKL klubų pinigai iš generalinių rėmėjų

Gairės: wolves, prometey